В очікуванні рестарту: опубліковано оновлений календар чемпіонату

Середа, Травня 13, 2020 - 09:32

«Діназ» готовий боротися за медалі.

Затяжний двохмісячний карантин, пов’язаний з пандемією коронавірусу, в Україні послаблюється і наш вітчизняний футбол нині затамувався в очікуванні нового рестарту. Найбільш реальним є відновлення найближчим часом змагань провідних клубів країни під егідою УПЛ, а ось щодо турнірі Першої та Другої ліг, котрі проходять під прапором ПФЛ, то тут питання поки що в стадії вирішення. Утім, як зазначив президент цього футбольного органу Сергій Макаров, все має вирішитися до кінця тижня, коли відбудеться онлайн конференція з представниками усіх клубів.

Наш «Діназ» готовий відновити тренування і набрати форму до рестарту чемпіонату. Завдання ніхто не знімав: вишгородський колектив прагнутиме здобути путівку до Першої ліги. Утім, як зазначив головний тренер команди Володимир Бондаренко, нині м’яч на половині ПФЛ і від того, які остаточні рішення прийматимуться у владних кабінетах залежатимуть подальші дії «Діназу».   

«За час карантину наші футболісти суворо дотримувалися вимог карантину, - говорить Володимир Бондаренко. – Після повернення зі зборів у Туреччині всі пішли на самоізоляцію. Так, хлопці займалися індивідуально і як це було ефективно ми побачимо вже на першому ж загальному тренуванні, як тільки це буде дозволено. Поки що чекаємо офіційної інформації з ПФЛ, де вже є медичний протокол, але остаточно не визначено алгоритм всіх подальших кроків. Бо ж з’являється напівофіційна інформація, що той чи інший клуб не в змозі виконати цей карантинний протокол і продовжити чемпіонат в запропонованому режимі. Тому невідомо, хто гратиме, а хто ні, чи будуть створені якісь шістки претендентів, що боротимуться за вихід у вищий дивізіон, чи турнір буде повним. Чекаємо, обіцяють все вирішити до кінця цього тижня».

Тим часом, ПФЛ вже розробила попередній графік матчів чемпіонатів у Першій та Другій лігах після того, як команди 18 травня вийдуть з карантину, пройшовши медичне обстеження та зробивши тести на коронавірус.

З 18 по 31 травня всі клуби включно проведуть учбово-тренувальні збори аби підготуватися до догравання чемпіонату. Тури в Першій лізі заплановані на 2, 7, 14, 21, 26 червня і 1, 6, 11, 15, 20, 26 липня. У Другій лізі (в групі «А» виступає і наш «Діназ», посідаючи четверте місце після двох кіл чемпіонату) гратимуть 2, 7, 12, 17, 21, 27, 30 червня та 5, 9, 13, 17, 21, 25 липня.

На 29.07 и 02.08 призначено матчі плей-офф за вихід до Першої ліги, в яких зіграють дві команди, котрі займуть 13-14 місця в Першій лізі та треті команди в двох групах Другої ліги.

Півфінальні матчі Кубку України повинні відбутися 12 червня, фінал – 19 липня.

Також дві дати (16 червня та 22 липня) в ПФЛ визначені, як резервні дні.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери