В Лютіж завітали «Десна» та «Арсенал»

Четвер, Жовтня 18, 2018 - 12:30
, ,

Вишгородці провели насичений футбольний день.

В середу в Лютіж завітав білоцерківський «Арсенал» аби зіграти два поєдинки чемпіонату Київської області у різних вікових групах з колективами нашої футбольної академії. «Діназ» U-15 (тренер Олексій Чернишов) не залишив жодних шансів своїм опонентам, поклавши їх на лопатки – 6:2. Хоча початок матчу завдав чимало клопоту прихильникам нашої команди, адже діназівці ніяк не могли ввійти в гру і не створювали суттєвих загроз воротам «Арсеналу». Та поступово господарі зуміли захопити ініціативу і ще до перерви тричі засмутили голкіпера білоцерківців (Калашнік, Чередник, Меда). Особливо, по-футбольному, красивим вийшов гол Меди, котрий головою замкнув верхову передачу Кирієнко. По перерві Калашнік та Чередник оформили по дублю, а ще один м’яч провів Прочанкін. Гості одного разу відзначилися з явного офсайду, а вдруге забили з одинадцятиметрової позначки.

«Діназ» U-15: Кочубей, Сологуб, Башук, Овсієнко, Довгань, Чередник, Меда, Кирієнко, Прочанкін (Костюченко,50), Самойленко, Калашнік (Купін,65).

«Чесно кажучи, незважаючи на такий великий рахунок матчу на нашу користь, в перші двадцять хвилин матчу подумав, що нічия була б непоганим результатом в цей день. Хлопці грали просто погано, - з гіркотою констатував Олексій Чернишов. – Потім трішки розбігалися і стали забивати, але все ж якість гри бажає кращого. Хотів би відзначити дії Башука в обороні, котрий чудово зачищав огріхи партнерів. Також проявив бійцівські якості Овсієнко, який попри біль у спині вийшов і провів на полі весь матч. До інших є зауваження».

«Діназ» U-17 (тренер Олександр Гончаров) влаштував з ровесниками білоцерківського «Арсеналу» справжню гольову перестрілку – 3:3. Відкрили рахунок господарі в першому таймі - влучного удару з лінії штрафної в «дев’ятку» завдав Гриненко. Діназівці могли забити ще, але не використали, як мінімум, чотири чудові шанси. Після короткого відпочинку футболісти потішили всіх аж п’ятьма точними пострілами. Яворський подвоїв перевагу «Діназу» U-17, замкнувши фланговий простіл Лисневича. Гості скоротили розвив, але Лисневич невдовзі вже сам забив, скориставшись передачею від Клименко. Та, мабуть, вишгородці зарано повірили в перемогу, тому допустили грубі помилки в обороні, які коштували перемоги.

«Діназ» U-17: Напісочний, Ковшун, Александров, Бондар, Панасюк, Костюкевич, Гриненко, Півень, Скляров, Сіриця, Потебенько. Заміни: Пальчевський, Яворський, Лисневич, Клименко.

Друга команда «Діназу-2005» (тренер Ігор Іваненко) відправилася до столиці, де в чемпіонаті Києва поступилася «Атлету» 0:4. Всі м’ячі влетіли в першому таймі, а вже по перерві колективи просто догравали матч.

«Діназ-2005»: Сагач, Шиденко, Онуфрійчук, Моісеєнко, Півень, Радченко, Мезінцев, Волинець, М.Білошицький, Вдовиченко, Рудницький. Заміни: В.Білошицький, Маруженко.

«На жаль, кадрові перестановки вкотре заважають нам продемонструвати злагоджені колективні дії, - говорить Ігор Іваненко. – Хлопці в деякі моменти діяли врізнобій і суперник цим вдало скористався. У нас були напівмоменти, але витиснути з них щось вагоме виявилося складно».

Тим часом, «Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк), який у ці дні не проводив офіційних матчів, прийняв на стадіоні в Лютежі чернігівську «Десну». За домовленістю наставників команди провели два товариські поєдинки різними складами.

Перша зустріч завершилася внічию (1:1). Діназівці вже в стартові хвилині розпечатали ворота чернігівчан, але ще до перерви «Десна» відновила статус-кво. Більше гравці не забивали. Склад «Діназу-2008» в цьому матчу був таким: Биховченко, Панімаш, Якубчик, Коблик, Вакульчик, Пенькний, Гладчук, Півень. Заміни: Іванов, Сідельников.

У другому поєдинку «Діназу» та «Десни» було зафіксовано впевнену перемогу гостей 4:1. Пропустивши гол на початку зустрічі після «обрізки», діназівці зуміли швидко вирівняти ситуацію (Ткаченко головою переправив м’яч в сітку після подачі кутового). Та ще до перерви чернігівці знову вийшли вперед, а в другому таймі закріпили свою перевагу. На поле у діназівців виходили: Биховченко, Паньков, Зав’ялов, Гриценко, Хайлюк, Савенко, Сурмай, Гончаров, Ткаченко, Пономар, Гарнада.

«Такі матчі дуже корисні для хлопців, - сказав Микола Слободянюк. – Вони дозволяють зіграти з хорошими суперниками і побачити свою силу та слабкі місця. В першому матчі хлопці зіграли на рівних, продемонструвавши бійцівські якості, в другому суперник нас просто перебігав, виявившись фізично сильнішим. «Десна» сама попросилася до нас в гості і це дуже приємно. «Діназ» знають і цінують на футбольному просторі України».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.