В Лютежі зіграють збірна ветеранів України та збірна чемпіонату Героїв АТО

Середа, Квітня 10, 2019 - 15:46

В п’ятницю «Лютіж Арена» стане епіцентром цікавих футбольних боїв.

12 квітня у кількох містах України розпочнуться змагання в рамках Всеукраїнського відкритого чемпіонату Героїв АТО. Поєдинком-відкриттям турніру стане матч між Національною збірною України серед ветеранів та збірною учасників відкритого чемпіонату Героїв АТО, який розпочнеться у п’ятницю, 12 квітня, об 11.00, в Лютежі на місцевій «Лютіж Арені».

Звітний поєдинок відбудеться за ініціативи та підтримки партнерів чемпіонату – Асоціації ветеранів футболу України та ТОВ «Агробізнес». Тренери «дрім тім» Анатолій Дем’яненко та Володимир Лозинський покликали під синьо-жовті прапори легенд вітчизняного футболу, які перевірять на футбольному полі клас та майстерність захисників України. Серед них і головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко, котрого разом з партнерами Віталієм Ревою, Владиславом Ващуком, Юрієм Максимовим, Олегом Собуцьким, Сергієм Нагорняком, Віталієм Самойловим, Миколою Іщенко, Андрієм Оксимцем, Богданом Шершуном, Олександром Венглинським, Едуардом Цихмейструком, В’ячеславом Свідерским, Віктором Ульяницьким, Олексієм Бєліком, Володимиром Єзерським запросили до складу української ветеранської збірної. Як відзначив керівник збірної, віце-президент ФФУ, президент АВФУ Олег Собуцький, такі зустрічі з військовими будуть традиційними, також вже заплановані ігри з кількома іншими командами-учасниками чемпіонату, а також візити безпосередньо до зони АТО.

Що стосується збірної Героїв АТО, її тренер Роман Чаплинський обирає найкращих із понад 200 гравців, які виступають у складах 11 команд у дивізіонах ПІВНІЧ (ФК «Зеніт» (Черкаська область), ФК АКС, ФК «Сталева лелека» (обидві – Київська область), DC CITY Держслужба транспорту (м.Київ), ФК «Калібр» (Сумська область) та КИЇВ (ФК «Армія», ФК «Патріот» (обидві – Київська область), ФК «Ветеранське Братерство», ВІТІ, ППСП ОП «Київ», ФК «Фантом» (усі – м.Київ).

Загалом у відкритому чемпіонаті Героїв АТО в сезоні 2019 року візьмуть участь 34 колективи, сформовані на базі структур сектору безпеки та оборони України, добровольців та ветеранів АТО. Організаторами змагань виступили Федерація футболу України та Національна рада спортивної реабілітації захисників України.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери