В Демидів їде «Епіцентр»

П'ятниця, Жовтня 1, 2021 - 08:55

«Діназ» прийматиме конкурента у боротьбі за перебування у трійці лідерів.

2 жовтня на сільському стадіоні в Демидові відбудеться поєдинок 11-го туру чемпіонату України в Другій лізі (Група «А»), в якому вишгородський «Діназ» прийматиме дунаївський «Епіцентр». Стартовий свисток прозвучить о 15:00.

Обидві команди розташувалися у верхній частині турнірної таблиці, посідаючи відповідно третє та п’яте місце. Після невдалого початку чемпіонату «Епіцентр» зумів налагодити гру і нині видав чотирьох матчеву серію перемог. В попередньому турі, завдяки удару Кривобедрого на 83-й хвилині, підопічні Олега Надуди зуміли вдома вирвати перемогу в АФСК «Київ» (1:0). До речі, сам Надуда лишень влітку очолив команду. 30 червня нинішнього року його було призначено головним тренером «Епіцентру», а вже в першому турі сезону-2021/22 він став кращим тренером в Другій лізі за версією Всеукраїнського об’єднання тренерів. Нагадаємо, що тоді на старті хмельничани обіграли на власному полі вінницьку «Ниву».

«Діназ» минулої неділі перервав власну серію з п’яти перемог, поступившись на виїзді «Лівому берегу» (0:2). І хоча статистика свідчить, що команда Володимира Бондаренка мало в чому поступилася киянам, рахунок, як то кажуть, на табло. Фактично два стандарти стали роковими для вишгородців. На початку поєдинку Андрій Співаков тицьнув м’яч в сітку після подачі зі штрафного, а під завісу матчу він же оформив дубль, реалізувавши пенальті. Утім, попри поразку, «Діназ» з 22-ма очками зберіг третю сходинку в турнірній таблиці, хоча конкуренти стали ще більше наступати на п’яти.

Суботній матч «Діназ» - «Епіцентр» обслуговуватиме суддівська бригада на чолі з О.Афанасьєвим (Харків). Асистенти – Ю.Ковальчук, Н.Цмоканич (обидва - Львів). Четвертий арбітр – О.Сахно (Київ). Спостерігач арбітражу – І.Сидорук (Суми).