Удар Рудницького приніс перемогу «Діназу-2005»

Вівторок, Листопада 21, 2017 - 10:30

Вишгородці розібралися зі «Зміною-Оболонь».

В Лютежі відбувся матч чемпіонату Києва, в якому «Діназ-2005» (тренер Ігор Іваненко) приймав київську «Зміну-Оболонь». Долю зустрічі вирішив один-єдиний точний удар, котрий по воротам суперника завдав Рудницький (на фото). Асистував йому в цьому епізоді Вдовиченко, вивівши партнера один на один з голкіпером оболонців. Форварду залишалося тільки чітко завершити комбінацію. Більшу частину ігрового часу команди боролися за територіальну перевагу над суперником і гострих ситуацій було небагато. Переважно біля воріт виникали напівмоменти, які захисники команд вдало ліквідовували.

«Діназу-2005»: Севба, Крижанівський, Хоменко, Соколов, Найдьон, Мезінцев, Кондратюк, Шиденко, Волинець, Вдовиченко, Рудницький. Запасні: Хіра, Савчук, Підяш.  

«Не зовсім простий матч для хлопців, - констатував Ігор Іваненко. – Цього й слід було очікувати, адже «Зміна-Оболонь» завжди додає нам клопоту, матчі з ними складаються напружено. Добре, що нам вдалося використати свій шанс і вирвати перемогу. Зазвичай такі тягучі матчі тривають до одного точного удару. Так воно й сталося».

Поїздка «Діназу-2006» (тренер Ігор Іваненко) у Васильків на матч чемпіонату області проти ровесників місцевої ДЮСШ особливого задоволення ні гравцям, ні їх вболівальникам діназівців не принесла. Цей двобій завершився трьома влучними ударами господарів, які разом з фінальним свистком святкували перемогу 3:0.

Склад «Діназу-2006»: Онищенко, Підлісний, Далабан, Сергієнко, Юрченко, Тарабан, Рудник, Кирчев, Михайловський, Давидок, Чубок, Ісаєнко, Ясь, Вербовий, Слободянюк, Гризун.

«Команда з Василькова фізично і за ростом виглядала сильнішою, а це в дитячому футболі має серйозне значення. Вони нас перебігали в цьому матчі, - говорить Ігор Іваненко. – Хоча впродовж гри наші хлопці дуже старалися, билися, як могли. Було кілька небезпечних моментів, які могли завершитися взяттям воріт, але нам не пощастило в завершальній стадії атак».

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери