У Лютежі розбився «Локомотив»

Середа, Вересня 16, 2020 - 09:02

Вдало провели домашні поєдинки ЧУ дві юнацькі команди «Діназу».

Матчі другого спареного туру чемпіонату ДЮФЛУ у вищій лізі представники футбольної академії «Діназу» провели проти столичного «Локомотиву». Суперник непростий, по-футбольному вишколений і принциповий. Дві зустрічі вишгородці зіграли вдома, дві в гостях. Результати виявилися різними. Утім, про все по-порядку.

Найбільшої перемоги над ровесниками «Локомотиву» здобув наш «Діназ-2007» (тренер Олександр Гончаров) – 7:1. Чи то суперник недооцінив юних діназівців, чи господарі продемонстрували відмінну реалізацію, але чудовий голепад потішив вболівальників, що зібралися на трибунах сільського стадіону в Лютежі.

Основна злива м’ячів почала залітати в сітку лишень по перерві. В першому таймі господарям вдалося всього раз прорвати оборону гостей. Короткий перепочинок, поправки від тренера і вже з перших хвилин другого тайму захист «Локомотиву» почав тріщати по всім швам. Лишень за рахунку 6:0 на користь «Діназу-2007» підопічні Олександра Гончарова розслабилися й дозволили провести гол престижу. Та заключну крапку все ж таки поставили діназівці. Цього дня у їх складі відзначилися Каліниченко (хет-трик), Журба (дубль), Охтирьов, Борецький – по одному.

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Звягінцев, Братиця, Біленко, Крез, Шосталь, Довгань, Андрійчук, Каліниченко, Борецький. Заміни: Ковальчук, Тинда, Журба, Охтирьов, Якименко.

Розв’язка поєдинку «Діназ-2005» (тренер Олександр Гончаров) та «Локо» також сталася в другій половині матчу (4:0). Будь-які спроби господарів розпечатати  ворота гостей ще до перерви дивідендів не принесли. Зате прорвало вишгородців вже після короткого перепочинку. За цей час Саленко оформив дубль, а Тихонов і Андрющенко додали в свій актив по одному м’ячу. Особливо яскравим виявився четвертий гол. Саленко підхопив м’яч в середині поля, обіграв кількох суперників і з двадцяти метрів потужно пробив в «дев’ятку».

«Діназ-2005»: Бойко, Крижановський, Єрмачков, Онуфрійчук, Пархоменко, Дідич, Андрющенко, Саленко, Савинець, Тихонов, Пінчук. Заміни: Віхляєв, Койніченко, Гончаров, Цимбал.

Ще дві команди академії відправилися до столиці. «Діназ-2004» (тренер Олександр Сосніхін) та «Локомотив  (1:3) створили чимало гострих моментів, але загалом за рівної гри господарі продемонстрували набагато кращу ефективність своїх дій і реалізували три моменти. Це призвело до їх комфортної переваги, яка дозволила киянам перевести гру в комфортному темпі. Уникнути «сухого» рахунку діназівцям вдалося в другому таймі. Гол престижу провів Косянчук, головою замкнувши передачу з флангу.

«Діназ-2004»: Голумб, Ніжнік, Чернишов, Дубровський, Барзашвілі, Воробйов, Гайдук, Косман, Пролубщиков, Чельцов, Калашнік. Запасні: Косянчук, Ніколішин, Міхно, Дебелко, Черкун, Петренко, Головащенко.

«Діназ-2006» (тренер Микита Кривоногов) також в гостях допустив дві прикрі помилки, які коштували їм трьох очок у битві з «Локомотивом» (0:2). Перший м’яч влетів у ворота гостей вже на другій хвилині. Швидкий гол вніс певний дисбаланс в дії діназівців, котрий вони все ж з часом вирівняли. Навіть моментами перегравали суперника, демонструючи якісний футбол. Та чергова помилка в середині другого тайму знову обернулася неприємностями. Після цього «Діназ-2006» зумів забити, але за три секунди до цього рефері дав свисток, зафіксувавши порушення та вказавши на одинадцятиметрову позначку. На жаль, Сліпчук пенальті не забив. Вже після поєдинку арбітр вибачився за поспішний свисток, але результат це не змінило.

«Діназ-2006»: Ягуста, Немножко, Ліщук, Старчук, Волков, Делікатний, Столярчук, Пчелінцев, Литовченко, Богдан, Михайловський. Заміни: Ковальчук, Рогаль, Сліпчук, Шлапак.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.