Діназівський універсал допоміг «Діназу-2» взяти турнірні очки.

«ДІНАЗ-2» - «БОРОДЯНКА» - 1:1

Голи: Чернишов (14) – Шома (24).

«Діназ-2»: Батеха, Прокоф’єв, Александровський, Навальний, Марчук, Кашка (Лущан, 22), Іваненко (Дорошенко, 74), Шамрай (Климчук, 81), Чернишов, Колочко (Побережний, 79), Шевелюк.

Вже стартові хвилини матчу «Діназу-2» (тренер Микола Слободянюк) проти ФК «Бородянки» продемонстрували, що вишгородцям доведеться непереливки. Перший по-справжньому загрозливий момент біля володінь голкіпера господарів Богдана Батехи виник на другій хвилині, коли Шома потужно пробив зі штрафного, а воротар зумів парирувати цей постріл. Провали в захисних лініях і надалі продовжували завдавати неприємностей діназівцям. Бородянці досить частенько й ефективно, немов ніж крізь масло, розрізали оборонні редути господарів та виходили на ударні позиції. Утім, «Діназу-2» все ж таки вдавалося до пори до часу тримати свої ворота «сухими». До того ж, першими відзначилися саме вишгородці. На 14-й хвилині Олександр Прокоф’єв довгою передачею знайшов попереду Дмитра Колочко, той зкинув м’яч під удар Олексію Чернишову, котрий зльоту спрямував шкіряну кулю в кут воріт. Та гості за десять хвилин встановили рівновагу. Відзначився головний бомбардир бородянців Шома, замкнувши флангову подачу партнера. До перерви він же міг вивести свою команду вперед, але змарнував кілька шансів.

Варто зазначити, що в середині першого тайму через травму поле залишив діназівець Ігор Кашка і замість нього з’явився Ігор Лущан, котрий додав агресивності на фланзі. Саме його передачу ледь не замкнув на початку другого тайму Чернишов, а за кілька хвилин Олексій знайшов довгою передачею на краю Лущана і встиг долетіти до воріт аби спробувати замкнути пас партнера – трішки не пощастило.

Кінцівка поєдинку проходила в обопільних, але не надто ефективних атаках обох команд. Неозброєним оком було видно, як наскільки багато браку в передачах допускають одна та інша команди. М’яч практично не тримався у жодної з них. Максимум 5-6 передач і він переходив до суперника. За подібної ситуації до успіху могли призвести швидкі й гострі контрвипади, та ні «Діназ-2», ні «Бородянка» не зуміли ефективно скористатися цією зброєю.

Отож, два голи, які глядачі побачили ще в першому таймі виявилися єдиними радісними моментами в цій битві. Після матчу наставник діназівців Микола Слободянюк не приховував розчарування діями своїх підопічних. Схоже на те, що вишгородці в стартовому поєдинку, коли наколотили «Альтісу» десять голів вичерпали певний ліміт футбольного фарту. Тепер потрібно з потом і кров’ю здобувати нелегкі турнірні очки.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.