Три перемоги діназівців

П'ятниця, Травня 10, 2019 - 14:30

Юні вишгородці вдало виступають в обласній першості.

В четвер вихованці діназівської футбольної академії провели чергові матчі чемпіонату області. В Лютіж завітали два колективи з Ірпіня, котрі повернулися додому ні з чим.

«Діназ-2009» (тренер Геннадій) не мав жодних проблем з поєдинку з ірпінською ДЮСШ, насипавши супернику сім «сухих» м’ячів – 7:0. Вже в першій половині господарі забезпечили комфортний рахунок на свою користь, чотири рази вразивши ворота гостей, а після короткого відпочинку довели матч до впевненої перемоги. Хет-триком відзначився Підгулько, дублем Хміль, по одному точному удару в активі Ощенко та Пономаренко.

Склад «Діназу-2009»: Шаповалов, А.Сердюк, Білюк, Каплун, Т.Сердюк, Куковенко, Ощенко, Підгулько. На заміну виходили: Рябцев, Хміль, Пономаренко, Власюк, Бжезовський, Брагарник, Дехтяренко.

«Діназ-2006» (тренер Ігор Іваненко) зламав опір ірпінскої ДЮСШ тільки в другому таймі. Вишгородці завдяки голу Михайловського спочатку відкрили рахунок, а потім Рудник закріпив перевагу команди. Гол, котрий гості провели у відповідь, лишень підсолодив ірпінцям поразку.

Ось хто виходив на поле в складі «Діназу-2006»: Онищенко, Підлісний, Юрченко, Сергієнко, Рудник, Тарабан, Кірчев, Давидок, Михайловський, Гризун, Савенко, Бондар, Слободянюк.

«Діназ-2008» (тренер Микола Слободянюк) відправився в Бучу, де зустрівся з місцевою ДЮСШ і здобув більш ніж впевнену перемогу 9:0. Перевага вишгородців була дуже відчутною і точні удари Кийкова (два), Вакульчика (два), Півня (два), Сідельникова , Гладчука та Сурмая стали логічним підтвердженням цього.

«Діназ-2008»: Биховченко, Панімаш, Якубчик, Коблик, Гладчук, Півень, Вакульчик, Кийков, Сербін. Заміни: Сідельников, Сурмай, Кушнір, Гриценко, Кореняка, Хайлюк.

«Діназ-2007» (тренер Микола Слободянюк) також в Бучі зіграв з місцевою ДЮСШ. Наша команда першою відкрила рахунок, але це, схоже, зіграло з ними злий жарт. Ще до перерви протягом семи хвилин вони пропустили аж чотири м’ячі. Всі спроби виправити ситуацію в другому таймі тільки допомогли діназівцям скоротити розрив, але уникнути поразки так і не дозволили. Фінальний свисток зафіксував перемогу бучанців з рахунком 5:4. М’ячі в складі вишгородців забивали Остапчук та Дворський (три). Хоча, як відзначив наставник, діназівці могли вирвати бодай нічию, якби використали ще кілька чудових нагод забити.

«Діназ-2007»: Д.Галка, Степура, Шульга, Сингаївський, Остапчук, Підгулько, Аксьонов, Дворський. Заміни: Іл.Редько, Ів.Редько, І.Білявський, Заблоцький, Дука, Крижановський, Овер’янко, Марчук, Шахневич, Тарабан.