Тренери про гру «Буковина» - «Діназ

Вівторок, Жовтня 15, 2019 - 10:34

Післяматчева прес-конференція наставників команд.

Гру чемпіонату України «Буковина» - «Діназ» (0:1) прокоментував головний тренер вишгородців Володимир Бондаренко

«Була важка гра для обох команд. Ми знали те, з якими проблемами у цьому зіштовхнулася «Буковина». Є травмовані та дискваліфіковані гравці. До честі тренера та гравців чернівецької команди, вони виглядали сьогодні здорово. Щодо нашої команди, то забили гол на початку матчу і десь боялися пропустити. Грали більше на результат. Є запитання щодо якості гри». 

Коментар в.о. головного тренера чернівецької команди Степана Маковійчука:

«Ми повністю переграли суперника. Вони реально нічого не створили. Тільки суддя створив пенальті. Це вже третій чи четвертий пенальті у наші ворота до 10 хвилини зустрічі. Враховуючи те, що у нас було лише дванадцять польових гравців, то важко про щось говорити. Хлопці билися. На жаль, досягти позитивного результату не вдалося.

Зрештою, найбільше турбує те, що у нас місто та область не звертають увагу на команду. Президент нашого клубу виділяє власні кошти. Я не розумію того, чому ніхто з владних структур не звертається до нас. Команда без грошей. Команда потрібна лише тренерському складу, футболістам, президенту клубу. Більше нікому вона не потрібна.

Мені шкода тих вболівальників, які приходять на стадіон. Хоча хлопці б’ються без грошей заради цих вболівальників. Таке враження, що наші керманичі хочуть того, щоби команда розпалася. Це дуже прикро. Ми із хлопцями серцем вболіваємо за цю команду. Нехай керівники звернуться до нас та, принаймні, щось скажуть.

Так далі продовжуватися не може. Хлопці не можуть грати на одному ентузіазмі. У них є родини. Дійшло до того, що вони телефонують додому та просять передати їм гроші…Хлопці приходять на роботу та хочуть заробити. А витрачати своє здоров'я та нічого за це не отримувати… Це не вихід. Ми будемо робити все для того, щоби команда не розпалася». 

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери