Суперрезультативність діназівців: 22 голи у ворота бориспільців

Вівторок, Квітня 23, 2019 - 16:08

Наші команди нанесли розгром гостям в чемпіонаті області.

В гості в Лютіж до юних вихованців футбольної академії «Діназу» завітали вихованці бориспільської ДЮСШ-Борисфен. Результат поєдинків чемпіонату області виявився приголомшливим навіть для наставника вишгородців Миколи Слободянюка. «Діназ-2008» здобув перемогу над своїми ровесниками з рахунком 8:0. Вже в першому таймі господарі чотири рази вражали ворота суперника, а після відпочинку забили ще стільки ж. Дублями відзначилися Кийков та Півень, ще по одному точному удару завдали Ткаченко, Вакульчик, Гриценко, Бабенко.

Склад «Діназу-2008»: Биховченко, Якубчик, Панімаш, Коблик, Сідельников, Вакульчик, Пенькний, Ткаченко, Кийков. Заміни: Півень, Коньков, Гладчук, Кориняк, Сербін, Бабенко, Гриценко, Хайлюк.

Ще більше перевагу було зафіксовано в матчі «Діназу-2008», який відсипав одноліткам з ДЮСШ-Борисфен аж чотирнадцять «сухих» м’ячів – 14:0. Дев’ять з них наша команда провела в першому таймі, а вже по попереві наставник Микола Слободянюк ускладнив завдання для своїх підопічних, вимагаючи грати не більше, ніж в два дотики і тому їм вдалося забити всього лиш п’ять голів. В цьому поєдинку Овер’яненко та Заблоцький відзначилися хет-триками, Аксьонов, Підгулько записали по два м’ячі, а І.Білявський, Дука, Латута, Дворський мають в активі по одному влучному удару.

«Діназ-2007»: Д.Галка, Шульга, Сингаївський, А.Галка, Заблоцький, Аксьонов, Підгулько, Латута, Дворський. Заміни: Тарабан, Редько, Овер’яненко, Сергієнко, М.Білявський, І.Білявський, Дука.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.