Суперрезультативна двосторонка

Неділя, Серпня 11, 2019 - 08:30

«Діназ» перевірив готовність «Діназу-2».

Заповнивши паузу в чемпіонаті України в Другій лізі, перша команда «Діназу» провела товариський поєдинок зі своїми резервістами з «Діназу-2», котрий готується до другого кола вищої ліги Київської області. Гра вийшла надрезультативною й потішила більше десятком забитих м’ячів. Фінальний свисток зафіксував перемогу професіоналів з рахунком 9:2.

Відкрив лік голам потенційний новачок вишгородського клубу вже на п’ятій хвилині. До перерви він встиг оформити хет-трик й ще один м’яч в активі Олександра Гарбара. Форвард Сергій Долженко встиг трішки скоротити розрив. В другому таймі відбулися численні заміни та продовжилася гольова серія. Сергій Каркошкін та Ілля Терещенко (чотири рази, на фото) закріпили повну перевагу першої команди, а ось в «Діназі-2» на початку другого тайму відзначився Влад Ковтун.

Відтак, отримавши в неділю заслужений вихідний, підопічні Володимира Бондаренко з понеділка цілеспрямовано готуватимуться до зустрічі з чернівецькою «Буковиною», яка відбудеться 17 серпня в Демидові. «Діназ-2» під опікою Анатолія Блазуня цього ж дня зіграє в чемпіонаті області зі ставищенським «Любомиром».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.