Стартувала обласна першість серед дитячих команд

Середа, Вересня 11, 2019 - 11:25
, ,

Діназівці розпочали турнір з перемог.

З першими осінніми днями дано старт повноцінному чемпіонату Київської області серед дитячо-юнацьких команд вищої ліги. Вихованці футбольної академії «Діназу» вдало розпочали турнір серед усіх вікових категорій.

Одними з перших свої стартові поєдинки провели юнаки 2003/04 та 2005/06 років народження. Підопічні Олександра Гончарова та Юрія Клиновського на власному полі приймали білоцерківську «Зміну» і не залишили жодних шансів супернику. «Діназ-2003/04» завдяки двом точним ударам Потебенько і Ластовецького в другому таймі закономірно схилив шальки терезів на власний бік – 2:0.

Натомість «Діназ-2005/06» хоча й зустрів опір доволі хорошого суперника, завдяки впевнений діям всієї оборони здобув перемогу з великим рахунком – 5:0. На самому початку зустрічі Пінчук двічі засмутив голкіпера «Зміни», а згодом білоцерківці організували автогол. По перерві відзначився діназівець Кондратюк та ще раз Пінчук, оформивши хет-трик.

В суботу свої стартові поєдинки сезону провели ще кілька команд нашої футбольної академії, які займаються під керівництвом Миколи Слободянюка та Ігоря Іваненко. «Діназ-2007» розібрався з ровесниками ковалівського «Колосу» - 4:0. В кожному з таймів вишгородці провели по два м’ячі. І знову хет-трик у складі діназівців. На цей раз його записав Дворський, ще один гол на рахунку І.Білявського. Як зазначив наставник Микола Слободянюк, у «Колосу» були шанси аби забити, але досить надійно діяла наша оборона.

Склад «Діназу-2007»: Д.Галка, Сингаївський, Шульга, Степура, Тарабан, Латута, Остапчук, Підгулько, Дворський. Заміни: Заблоцький, М.Білявський, І.Білявський, А.Галка, Сергієнко, Дука.

«Діназ-2008» не мав жодних проблем з ФК «Броварня» з Броварів – 13:0. Рахунок матчу яскраво відображає всю перевагу, яку мали юні діназівці впродовж поєдинку. Голи влітали на різні смаки і їх авторами ставали кілька футболістів: Кийков (4), Вакульчик (3), Кушнір (2), Пенькний (2), Гриценко та Сербін – по одному.

«Діназ-2008»: Биховченко, Панімаш, Якубчик, Коблик, Гладчук, Півень, Вакульчик, Кийков, Пенькний. Заміни: Сідельников, Сурмай, Кушнір, Гриценко, Кореняка, Хайлюк, Сербін.

Найскладнішою в стартовому турі виявилася перемога для «Діназу-2009», який переміг ковалівський «Колос» з мінімальним рахунком 1:0. Єдиний м’яч у першому таймі провів Підгулько. По перерві суперник додав і створив чимало загроз, але оборона вишгородців відстояла свою перевагу.

«Діназ-2009»: Шаповалов, Ощенко, Куковенко, Брагарник, Білюк, Каплун, Рябцев, Дегтяренко, Т.Сердюк, Куценко, Підгулько, Пономаренко, Власюк, Сингаївский, Головаченко, Бжезовський.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.