Сезон у Другій лізі завершено: «Діназ» фінішував четвертим

П'ятниця, Травня 22, 2020 - 09:01

Представники клубів вирішили не грати третє коло нинішнього чемпіонату.

В четвер, 21 травня, на столичному стадіоні «Оболонь Арена» відбулася Рада ліг ПФЛ, в котрій взяли участь перший віце-президент УАФ Олег Протасов, голова Асоціації футболістів-професіоналів України Ігор Гатауллін, президент ПФЛ Сергій Макаров та представників клубів Першої і Другої ліг. Головний її результат: чемпіонат у Другій лізі завершити достроково, турнір Першої ліги дограти в скороченому режимі. Як це буде, вирішиться на найближчому засіданні виконкому УАФ.

Отож, головним результатом для нашого «Діназу» стало те, що за результатами голосування чемпіонат 2019/2020 завершено і наша команда в своєму дебютному сезоні фінішувала на четвертому місці. Всі колективи провели повноцінних два кола, а третє не буде зіграно. Турнірна таблиця, згідно якої підопічні Володимира Бондаренко в групі А посідають четверте місце, остаточно затверджена, як підсумкова. Щодо переходу між лігами, то це питання залишається відкритим і повинне вирішитися на виконкомі УАФ. Згідно Регламенту чемпіонату вишгородський клуб не потрапляє в матчі плей-офф за вихід до Першої ліги, де повинні грати клуби, котрі посіли треті місця, але не виключено, що з плином часу дехто з тих, чи інших причин може відмовитися від підвищення в класі і тоді у «Діназу» з’явиться шанс. Поки він примарний. Чекаємо розвитку ситуації і фінального акорду в цій футбольній пандемії, котрий має прозвучати найближчим часом.

Як відомо, більшість клубів нижчих ліг вже зараз заявили, що не в зможі повноцінно виконати ВСІ вимоги медичного протоколу, котрий розробляється в УАФ. Остаточного його варіанту ще нема на даний момент, але ті попередні пункти, що до нього ввійшли і стосуються не тільки тестування, але й організаційних вимог щодо проведення офіційних матчів, відверто поставили в глухий кут команди Другої ліги. Відтак, залишаються сподівання, що з часом всі карантинні обмеження буде скасовано, життя повернеться в звичний ритм і клуби зможуть розпочати новий сезон повноцінно.

Щодо роботи дитячої футбольної академії «Діназу», то вона офіційно зможе запрацювати тільки після того, як це буде дозволено рішенням Кабінету міністрів України. Всі дитячого-юнацькі змагання міського, обласного, національного рівня, що планувалося провести в першій половині футбольного сезону відмінено. Надалі ж, чекаємо поліпшення ситуації, вщухання пандемії коронавірусу та постанов уряду про повне зняття карантину.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери