Сергій Старенький та Віктор Вацко потренувалися з «Діназом»

Вівторок, Травня 15, 2018 - 10:28
, , , , , ,

Незвичайним виявилося понеділкове заняття нашої команди.

На чергове тренування першої команди «Діназу» (тренер Володимир Бондаренко) завітали відомі в спортивному просторі люди – гравець «Олександрії» Сергій Старенький та коментатор телеканалу «Футбол» Віктор Вацко. І не просто приїхали провідати друзів та підтримати вишгородську команду, а одягнули бутси й нарівні з усіма провели півторагодинне тренування та зіграли міні-поєдинок «Старики» - «Молодь». Якщо для Сергія це звичне діло, то для Віктора нині все ж таки більш притаманно розкладати по поличкам дії футболістів, ніж самому показувати індивідуальну майстерність. Утім, він тримався гідно і відзначився точним ударом в ціль, виступаючи у складі старшої за віком команди. Підтримав статус професіонала й Старенький, також розписавшись у воротах молоді. Щодо результату цього поєдинку, то він завершився з рахунком 9:9, а в серії пенальті більш досвідчені гравці проявили міцність нервів і пробили точніше.

Нагадаємо, що Сергій Старенький є вихованцем вишгородського футболу і за першої можливості відвідує поєдинки «Діназу» аби підтримати земляків. А у Віктора Вацко давно склалися дружні стосунки з багатьма нинішніми гравцями нашої команди та тренером Володимиром Бондаренко, отож він використав вільний час аби приїхати й на власні очі подивитися, як росте та мужніє оновлений «Діназ».

По завершені тренування всі зробили колективне фото, привітали Сергія Старенького з успішною грою в складі «Олександрії», а Віктора Вацко з премією Телетріумф у номінації «Кращий спортивний коментатор України».  

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери