Сергій Ічанський: «Я пообіцяв сім’ї, що повернуся ще сильнішим»

Вівторок, Лютого 9, 2021 - 13:12

Гравець «Діназу» відновлюється після травми.

Минулого сезону півзахисник Сергій Ічанський був практично незамінним у основному складі «Діназу». Але складне пошкодження надовго вивело його поза гру. Клубна прес-служба розпитала футболіста, як проходить його реабілітація й коли варто очікувати появи в загальній групі.

- Ти півроку не грав за «Діназ». Розкажи вболівальникам, що сталося?

- На зборах перед початком нового сезону сталося, напевно, найгірше, що може бути у футболіста – розрив передньої хрестоподібної зв’язки. Потрібно було зробити операцію та пройти довгий процес відновлення. Саме через це мені так і не вдалося повернутися на поле в першій частині сезону.

- Як зараз почуваєшся?

- Пройшло вже майже шість місяців з того моменту й нині все вже набагато краще.

- Як проходить відновлення?

- Відновлювальний процес після такої травми довгий і складний. Дуже важко не так фізично, як морально. Щоб успішно пройти цей етап, потрібно проявити характер, тому що робота не надто приємна для футболіста. Багато статичних вправ, що є для мене незвичним, багато роботи без м’яча, що для мене ще страшніше.

- Тренуєшся? Де, з ким?

- Протягом вже більше, ніж двох місяців займаюся в реабілітаційному центрі Руженцева В’ячеслава Володимировича, де працюю під опікою його команди @rujentsev.team в селі Погреби, що під Києвом. Дуже приємна атмосфера у них в залі, дружній колектив, котрий не дозволяє ні на секунду розслабитися і я задоволений, що працюю саме з ними.    

- Коли варто очікувати, що почнеш індивідуально на полі тренуватися?

- Індивідуально я вже займаюся на полі, роблю вправи з м’ячем, вправи на координацію, зміну напрямку руху, що після такої травми дуже важливо. Зараз розпочинається заключний етап підготовки. Це стрибкова робота, робота над витривалістю та силові вправи.

- А в основну групу коли повернешся?

- Все йде по плану і, сподіваюся, що вже на зборах в Туреччині буду працювати в загальній групі з командою.

- Поки ти не грав «Діназ» вийшов на перше місце. Конкуренція зросла? Знайшли заміну?

- Те, що команда йде на першому місці дуже радує і я не здивований цьому. У нас чудові підбір гравців і дисципліна, що є одним з важливих факторів загального успіху. Конкуренція, звичайно, зросла, прийшли футболісти, котрі мають за спиною досвід виступів на більш високому рівні, і вони дуже допомогли «ДІназу» в першій частині сезону. Що й демонструє турнірна таблиця. З приводі заміни, то це краще запитати в головного тренера. Але ж всі чудово знають, що незамінних нема і себе таким не вважатиму ніколи. Хто гратиме в основі, вирішить Петрович (Володимир Бондаренко – головний тренер «ДІназу». Прим. авт.)

- Їздив, слідкував за матчами «Діназу»?

- Звичайно! Їздив на всі домашні матчі! На перші матчі важкувато було добиратися, тому що був на милицях, але знаходив у собі сили підтримати команду.

- Зараз «Діназ» працює не тільки на полі, але й в залі. Приєднуєшся?

- Коли є можливість, то приєднуюся. Частенько це співпадає з часом моєї роботи в реабілітаційному центрі, тому працюю за своїм графіком. Але вже скоро повернуся. Залишилося зовсім недовго.

- Психологічно складно після травми?

- Це найбільш складний період в моєму житті. Хочеться вже на стінку лізти, бо здається, що час просто стоїть на місці. На початку було легше, адже до кінця не розумів, що чекає попереду, але зараз бажання повернутися і допомогти команді стає просто нестерпним. Намагаюся не думати про час, а просто зконцентруватися на швидкому поверненні й роботі. Мене дуже сильно підтримала моя сім’я, вони мене мотивували не зупинятися і я їм пообіцяв, що повернуся ще сильнішим. Також дуже вдячний тренерському штабу, котрий вірить в мене і підтримує в цей складний період.

- Попереду у «Діназу» збір в Туреччині. Поїдеш?

- Зараз роблю все можливе, щоб бути готовим до роботи в загальній групі.

- Особисті футбольні амбіції не змінилися?

- Амбіція просто зашкалюють. Мені 25 років і, сподіваюся, все тільки починається. Дуже хочу допомогти «Діназу» досягти поставлених цілей і щоб про нас ще більше говорили по всій Україні.

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів!!!!!!!!!!!! https://t.me/FCDINAZ

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери