Розгромна перемога та дві бойові нічиї

Понеділок, Жовтня 6, 2014 - 08:21

У першості міста Києва відбулися чергові поєдинки за участю наших команд.

У поєдинку з київським ЦСКА «діназівці» 2003-го року народження під керівництвом Олександра Гончарова показали свій клас та впевнено здолали армійців із рахунком 4:0. У гостей було мало шансів привезти з Лютіжа бодай нічию, оскільки наша команда контролювала хід поєдинку упродовж усього ігрового часу. Єдине, на що могли розрахувати суперники «діназівців», так це на ще більшу кількість м’ячів у свої ворота.

А от у поєдинку проти «Єдності» підопічні Гончарова не тільки показали силу свого характеру, а разом із суперником подарували глядачам на трибунах справжню гольову феєрію. Програючи по ходу поєдинку із рахунком 2:4, змогли переломити хід матчу і здобути нічию із рахунком 4:4. Хоча здобутком це також важко назвати, оскільки «діназівці» мали безліч моментів аби вирвати перемогу.

В той же день у Лютіжі свій черговий поєдинок грала команда Андрія Гірчі (хлопці 2005-го року народження). Суперником нашої команди була столична команда ДЮСШ-21. На жаль, домінуючи протягом усього поєдинку на маючи купу моментів аби забити наша команда так і не змогла розпечатати голкіпера гостей і зіграла у суху нічию.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери