Резервісти «Діназу-2» провели контрольний матч

П'ятниця, Травня 10, 2019 - 13:39
,

Підопічні Анаталія Блазуня обіграли земляків з «Чайки».

Щоб заповнити мікропаузу, пов’язану з тим, що сьомий тур чемпіонату Київської області в середу наш «Діназ-2» пропускав, колектив Анатолія Блазуня провів контрольний поєдинок проти вишгородської «Чайки» U-17. Матч відбувся в четвер на «Лютіж Арені» і завершився мінімальною перемогою діназівців 1:0.

Єдиний гол у складі господарів провів потенційний новачок команди. Сталося це в першому таймі, коли діназівці провели розлогу комбінацію по всьому фронту атаки. Спочатку м’яч серією передач було переведено з правого флангу на лівий, потім зроблено пас в центр після якого півзахисник спочатку обробив його, а другим дотиком спрямував у кут воріт. По перерві в складах відбулися заміни, але більше жодній з команд так і не вдалося відзначитися.

«Домовленість про цю гру виникла в останній момент, - розповідає старший тренер «Діназу-2» Анатолій Блазунь. – Раніше ми планували провести тренування, але коли надійшла така пропозиція від колеги з «Чайки», то вирішили погодитися. Тим паче, що прийшли два молодих новачки, яких хотілося побачити в дії. Це крайній захисник, який може зіграти, як зправа, так і зліва (до речі, він пройшов школу київського «Динамо») та півзахисник, котрий виступав за столичний «Моноліт». Обидва залишили непогане враження, але про їх подальшу долю в команді можна буде говорити трішки пізніше.

Сам ж гра знову залишила двояке враження. Перший тайм непоганий, з контролем м’яча внизу і серією хороших комбінацій. У другому знову підняли м’яч вгору, почали просто бити вперед, десь трохи поспішати і малюнок гри змазався. Тотальний контроль, як це було в першому таймі, зник. Схоже, це якась «хвороба» для команди. Хочеться, щоб у грі з «Беркут-Легіоном» цього не повторилося».

Нагадаємо, що в суботу, 11 травня, «Діназ-2» в Броварах проведе матч восьмого туру вищої обласної ліги проти місцевого «Беркут-Легіону». Початок поєдинку о 17.00.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.