Резервісти «Діназу-2» поступилися «Любомиру»

Неділя, Серпня 18, 2019 - 13:08

Долю зустрічі вирішив пенальті.

Стартувало друге коло чемпіонату Київської області у вищій лізі. Вишгородський «Діназ-2» (тренер Анатолій Блазунь) відправився в гості до ставищенського «Любомиру» і поступився з рахунком 0:1. Шальки терезів на бік господарів схилив єдиний м’яч, котрий господарі провели в середині першого тайму з пенальті. Хоча до цього моменту діназівці діяли досить енергійно і створили кілька гострих моментів, але не зуміли їх реалізувати. Натомість помилка в обороні призвела до неприємностей.

Подальший розвиток подій на полі більше не потішив забитими м’ячами. Утім, якби Малинич, Жовтенко, Джек, Клименко, Лаврінченко хоча б раз потрапили в ціль, то результат міг би бути зовсім інший. Та то точність підводила, то штанга приходила на допомогу «Любомиру». Ось так матч і доплив до переможної для господарів гавані.

«Під час короткої перерви з команди пішов Денис Костюшко і зараз ми трішки змінили середню зону, - говорить Анатолій Блазунь. – Загалом тішить те, що молоді футболісти вже не відчувають великого страху в дорослому футболі. Не бояться брати ініціативу на себе, стали грати жорсткіше, швидше думати й діяти. Той же шістнадцятирічний Ярослав Москаленко не програв практично жодної боротьби на полі. Звичайно, потрібно ще попрацювати над індивідуальною майстерністю, котра в багатьох моментах і вирішує долю матчу».

«ЛЮБОМИР» (Ставище) – «ДІНАЗ-2» (Вишгород) – 1:0

Гол: Рябов (23, з пенальті).

«Діназ-2» (стартовий склад): Прудніков, Барбутіс, Александровський, Блазунь, Лаврінченко, Малинич, Москаленко, Шамрай, Джек, Жовтенко, Клименко.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери