Професіонали перемогли любителів

Субота, Лютого 19, 2022 - 15:59

«Діназ» здобув перемогу над земляками з «Чайки».

В суботу на штучному полі вишгородського центрального стадіону «Енергетик» відбулася товариська зустріч двох представників міста – «Діназу» та «Чайки». Професіонали виявилися сильнішими від любителів, котрі виступають в чемпіонаті Києва – 4:1.

Утім, результат цього матчу не виходив на перший план. Для обох команд важливо було перевірити свій потенціал в хорошому спаррингу. «Чайці» на фоні більш індивідуально і колективно сильнішого опонента, а тренерському штабу «Діназу» оцінити можливості великої кількості потенційних новачків та гравців, що перебувають на перегляді.

Головний тренер «Діназу» Олександр Головко перед матчем поставив перед футболістами конкретні тактичні завдання. Після гри настав час оцінити загальне виконання та зробити певні висновки.

Загалом гра пройшла у досить щільній боротьбі. Було забито п’ять м’ячів та зафіксовано одне вилучення у складі «Чайки». З правом заміни. У першому таймі команди впродовж однієї хвилини обміняли результативними випадами. Спочатку «Діназ» відкрив рахунок після чудової швидкої атаки, а за тридцять секунд їх суперники розіграли м’яч в центрі поля і тут же закинули його за «комірець» голкіперу, котрий занадто далеко вийшов вперед. Дещо курйозний гол.

По перерві склад «Діназу» значно оновився. «Чайка» також поступово вводила нові сили. Схилити шальки терезів професіоналам вдалося в останні двадцять хвилин зустрічі. На 73, 77 та 80 хвилині вони забили тричі і здобули комфортну перемогу.

Далі діназівці продовжать тренування і планують протягом тижня зіграти ще кілька контрольних матчів. Правда, як зазначив Олександр Головко, тепер суперників постараються підібрати сильніших, з команд професіоналів.