Поїздка до Чернігова виявилась невдалою

Понеділок, Вересня 22, 2014 - 14:48

У першій лізі першості України наші команди 1998-1999 та 2000-2001 років народження пропустили на двох десять м’ячів, на що змогли відповісти лише одним.

У Чернігові на «діназівців» чекало непросте випробування – виїзні поєдинки з місцевою «Десною».  Забігаючи наперед  зазначимо, що жодній нашій команді скласти це випробовування не вдалось.

Тільки приїхавши до Чернігова на стадіон, на якому мали проводитись поєдинки, усю делегацію «Діназу» чекав сюрприз – стан поля. Хоча полем ту галявину, на якій довелося грати командам навряд чи можна назвати.

Першими випробувати на міцність свої нерви та здоров’я вийшли підопічні Олександра Гончарова (1998-1999 рік народження).

Описувати хід гри дуже важко, оскільки комбінаційний футбол на такому полі показати неможливо. Звичайно, першими до таких умов пристосувались господарі і змогли двічі розписатися у воротах голкіпера «діназівців» після стандартів. Між цими взяттями воріт голкіперу довелося ще раз виймати м’яч із сітки воріт після дивного удару майже з центра поля. Наша команда теж мала прекрасну нагоду забити, але нападник «Діназу» не зміг влучити у ворота після виходу один на один.

За рахунку 3:0 та такого поля не перший план виходять бійцівські якості та здатність боротися до кінця. На жаль, ці якості у більшій мірі показали гравці чернігівської «Десни», які ще раз змогли розписатися у воротах нашого голкіпера.

Другий поєдинок за участю підопічних Андрія Гірчі та Ігоря Іваненка проходив за таким самим сценарієм. Місцева команда атакувала упродовж усього поєдинку та змогла реалізувати шість своїх гольових моментів, в той час як наші хлопці відповіли лише одним точним пострілом з одинадцятиметрової позначки.

Отож, поїздка в гості до чернігівської «Десни» виявилась вкрай невдалою для наших команд. «Діназівці» зазнали двох розгромних поразок, але сподіваємось у майбутніх поєдинках першості України вони зможуть показати ту гру, яку вміють показувати.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери