Повернення Петренко і чотири заняття «Діназу»

Середа, Березня 20, 2019 - 08:05

Пішов п’ятий день турецького збору вишгородців.

У щільному графіку першої команди «Діназу», яка перебуває на зборах в турецькій Анталії небагато вільного часу. Після емоційної перемоги над молодіжним складом шотландського «Інвернессу» (3:2) тренерський штаб не зробив жодного послаблення підопічним. У вівторок ранкове заняття було присвячене біговим вправам, шейпінгу та роботі з м’ячем. По обіді до робити в загальній групі приєднався Денис Петренко (на фото зправа, зліва – Дмитро Прима) , котрий місяць тому переніс операцію. Повернення в стрій капітана позитивно вплинуло на колектив та й він сам дуже радий такому швидкому відновленню.

«Почуваюся вже набагато краще, думаю, що через пару тижнів буду повністю в строю, - сказав після тренування півзахисник Денис Петренко. – Хоча після операції відчувається певний дискомфорт, але з часом все пройде. Треба відіграти першу гру, а там буде легше. Сподіваюся, що з такими тренуваннями і умовами, як тут до чемпіонату буду повністю готовий і відновлюся на сто процентів. Спостерігати за грою команди складніше, ніж бути на полі. Переживаєш на 200 процентів. Капітан повинен бути готовий у чемпіонаті вести команду вперед. По-іншому ніяк не можна».

У середу підопічні Володимир Бондаренко матимуть чотири заняття. Два на полі, одне в тренажерному залі й теорія. Також буде година на відновлювальні процедури. Попередньо стало відомо, що другий поєдинок «Діназ» проведе 22 березня проти команди з Іраку (1 ліга, назва уточнюється), 24 березня зіграє зі збірною Таджкистану (U-17), а в заключному матчі зустрінеться зі шведами.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери