«Потрібно вкладати душу в завершальний удар»

Вівторок, Вересня 11, 2018 - 11:26

Наставник «Діназу» прокоментував перемогу над «Соколом».

Наша команда зберегла другий рядок в турнірній таблиці вищої ліги чемпіонату Київської області, здолавши в гостях «Сокіл» з Михайлівки-Рубежівки (2:0). Рахунок зустрічі міг бути значно більшим, якби команда реалізувала хоча б половину моментів, які створила.  

«За якістю це був один з кращих матчів команди за останній час, - говорить головний тренер «Діназу» Володимир Бондаренко. – Колективний рух, швидкості, взаємодія на полі були на дуже високому рівні. Але тільки до штрафного майданчику суперника. Ми створили дуже багато для взяття воріт в початковій фазі атаки та ось дотиснути, довести все до логічного завершення не завжди могли. Коли потрібно було, так би мовити, вкласти душу в завершальний удар, то ми цього чомусь не робили. А якщо мало завдаватимемо точних ударів, тоді й голів не буде. Над цим треба працювати на тренуваннях.

Загалом, у грі з «Соколом» класно виходили з оборони в атаку, переміщалися. Трішки не дотискали і ось тут могли отримати у свої ворота. Добре, що знову виручив наш голкіпер. Треба підвищувати реалізацію. Забили один, треба другий, третій, четвертий…

В цей переможний рахунок додав гірку ложку дьогтю результат в Липовці, де наші партнери з розгромним рахунком поступилися «Факелу» в чемпіонаті України серед аматорів. Постараємося більше не допустити таких казусів, коли доводиться ділитися на дві части й проводити два матчі одночасно. Це нам хороший урок».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери