Пономаренко – найкращий гравець «Діназу»

П'ятниця, Грудня 18, 2015 - 11:31

Завершилося опитування на офіційному клубному сайті.

Згідно опитування відвідувачів офіційного сайту ФК «Діназ», котре проводилося впродовж двох місяців, найкращим гравцем команди у минулому сезоні визнано капітана і центрального захисника Сергія Пономаренко. За нього віддали голоси 32 % з усіх учасників опитування.

Це вже чергова номінація нашого оборонця у цьому році. Раніше від був визнаний Київською обласною федерацією футболу найкращим захисником чемпіонату у вищій лізі, а також лауреатом за цією версією у Вишгородському районі. Також Пономаренко ввійшов до «33 найкращих» футболістів чемпіонату області, за версією КОФФ.

Далі голоси опитування на клубному сайті «Діназу» розподілилися таким чином: Олексій Чернишов – 17 % голосів, Володимир Бондаренко, Володимир Крохмаль – 10, Євген Чуприна – 8, Сергій Костюк – 7, Василь Бляхарський, Дмитро Прима – 6, Олександр Петрук, Роман Пахолюк – 3 відсотки.  

І саме сьогодні, 18 грудня, Сергій Пономаренко відзначає свій день народження. Вітаємо іменинника з цим святом і читацьким визнанням! Бажаємо й надалі підкорювати нові футбольні вершини та зростати на тренерській ниві. Фарту на футбольних майданчиках і гармонії в особистому житті!

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери