Погром «Чемпіонів» та інші матчі

Вівторок, Листопада 10, 2020 - 10:08

Триває юнацький футбольний турнір.

В середу, 11 листопада, в Лютежі відбудеться одразу чотири поєдинки чемпіонату України серед дитячо-юнацьких команд, в котрих гратимуть вихованці футбольної академії «Діназу». А поки розповімо про кілька попередніх матчів, які вони вже зіграли.

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – «ЧЕМПІОН» (Київ) – 8:1

Голи: Тихонов, Савинець, Пінчук (по два), Саленко, Найдьон (по одному).

«Діназ-2005»: Бойко, Крижановський, Єрмачков, Онуфрійчук, Дідич, Пархоменко, Андрющенко, Саленко, Тихонов, Пінчук, Савинець. Заміни: Найдьон, Цимбал, Віхляєв, Койніченко, Могилевець.

В першому таймі діназівців вдалося лишень одного разу засмутити гостей. По флангу підключився крайній захисник Дідич і зробив чудовий навіс у карний майданчик суперника. Савинець відмінно зіграв на випередження й головою спрямував м’яч в сітку. Одразу по перерві Пінчук подвоїв перевагу підопічних Олександра Гончарова після цього оборона «Чемпіону» повністю посипалася.

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – «ЧЕМПІОН» (Київ) – 2:0

Голи: Латута (два).

«Діназ-2007»: Яворський, Братиця, Аксьонов, Біленко, Крез, Ручко, Тинда, Латута, Журба, Наливайко, Каліниченко. Заміни: Соломаха, Борецький.

Це було принципове протистояння з лідером групи, котре юним діназівцям вдалося гідно виграти. Відкрили рахунок господарі ще до перерви, коли Латута здорово переправив м’яч в ціль з-за меж штрафної. У другому таймі вишгородці спіймали суперника на контратаці й закріпили свою перевагу.

«ЧЕМПІОН» (Київ) - «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 0:2

Голи: Чернишов (66), Чельцов (88).

«Діназ-2005»: Голумб, Буду, Чернишов, Дубровський, Дебелко, Гайдук, Михно (Черкун, 46), Пролубщиков, Косман, Чельцов, Калашнік.

Лишень по перерві діназівцям вдалося дотиснути суперника й вирвати перемогу. Господарі намагалися уникнути поразки, але оборона діназівців витримала.

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – «АРСЕНАЛ» (Київ) – 2:2

Голи: Саленко (два).

«Діназ-2005»: Кузуб, Койніченко, Дідич, Пархоменко, Онуфрійчук, Крижановський, Андрющенко, Саленко, Тихонов, Єрмачков, Савинець. Заміни: Найдьон, Цимбал, Віхляєв.

Непростий матч для діназівців, в котрому вони заслужили тільки нічию. Як відзначив наставник Олександр Гончаров, цього разу хлопці на перемогу не награли. Першими забили кияни, але потім Саленко оформив дубль і вивів нашу команду вперед. Та все ж таки на третій додатковій хвилині «Арсенал» зумів уникнути поразки, скориставшись помилкою в обороні «Діназу-2005».

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – «АРСЕНАЛ» (Київ) – 0:2

«Діназ-2007»: Яворський, Братиця, Аксьонов, Андрійчук, Крез, Ручко, Шосталь, Ковальчук, Борецький, Наливайко, Каліниченко. Заміни: Біленко, Довгань, Латута, Охтирьов.

Вже на початку зустрічі гості скористалися помилкою в обороні господарів і відкрили рахунок. Після цього діназівці додали в грі й створили кілька чудових моментів, які могли завершитися взяттям воріт. Утім, голкіпер «Арсеналу» продемонстрував неабияку індивідуальну майстерність та виручив свою команду від неприємностей. В кінці матчу, захопившись атаками, «Діназ-2007» прогавив контрвипад суперника і пропустив вдруге.

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) – «КОЛОС» (Ковалівка) – 2:2

Голи: Саленко, Тихонов.

«Діназ-2005»: Алан Бін, Онуфрійчук, Крижановський, Єрмачков, Дідич, Савинець, Андрющенко, Саленко, Могилевець, Пінчук, Тихонов. Заміни: Пархоменко, Найдьон, Білоусов.

Відкрили рахунок господарі. Саленко скористався навісною передачею Тихонова й головою переправив м’яч в ціль. Маючи проблеми в центрі захисту, діназівці припустилися помилок в обороні і до перерви дозволили суперникам вирівняти ситуацію, а після відпочинку вийти вперед. «Колос» міг в цей час і збільшити свою перевагу та вишгородців виручив голкіпер Алан Бін, ліквідувавши вихід один на один. Зате своє побачення з воротарем ковалівців вдало завершив Тихонов – 2:2.

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – «КОЛОС» (Ковалівка) – 0:2

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Крез, Братиця, Аксьонов, Андрійчук, Шосталь, Латута, Звягінцев, Наливайко, Каліниченко. Заміни: Біленко, Довгань, Тинда, Охтирьов, Журба.

Не вдався цей матч діназівцям. Впродовж матчу вони створили не так багато гострих моментів біля воріт суперника й робили дуже мало ударів по воротам. А без них і не буває голів.

«КОЛОС» (Ковалівка) - «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 1:0

«Діназ-2004»: Голумб, Чернишов, Барзашвілі, Дубровський, Дебелко, Воробйов, Михно, Нижник (Черкун, 78), Гайдук (Пролубщиков, 67), Чельцов (Касянчук, 46), Калашнік.

Діназівці моментами перегравали суперника і на п’ятій хвилині зуміли забити м’яч, котрий арбітр помилково не зарахував. Ще за п’ять хвилин Гайдук не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером суперників, а невдовзі ковалівці провели контратаку, що завершилася взяттям воріт. Згодом міг зрівняти рахунок Калашнік, але воротар вкотре був на висоті.  По перерві вишгородці додали, створивши три-чотирі чудові моменти, але все марно. І знову наприкінці поєдинку суддя виявив прихильність до господарів не призначивши пенальті у їх ворота.  

«КОЛОС» (Ковалівка) – «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 3:1

Гол: Столярчук (17).

«Діназ-2004»: Кучеренко, Немножко (Волков, 36), Старчук, Шлапак (Ковальчук, 52), Сичов, Тинда (Рогаль, 48), Гончальський, Столярчук (Лозовой, 36), Сліпчук (Пчелінцев, 36), Михайловський (Литовченко, 36), Богдан (Ліщук, 54).

Діназівці першими відкрили рахунок у цьому поєдинку, але в кінці першого тайму в їх діях стався серйозний збій і суперник зумів провести одразу три м’ячі. По перерві наша команда знову володіла територіальною ініціативою та успіху це не принесло.

«СПАРТА» (Київ) - «ДІНАЗ-2004» (Вишгород) – 0:5

Голи: Воробйов (9), Нижник (12, 32, 90), Чельцов (68).

«Діназ-2004»: Голумб, Буду, Дубровський, Дебелко, Воробйов, Михно, Гайдук, Косман, Касянчук, Чельцов, Нижник. Запасні: Чернишов, Барзашвілі, Черкун, петренко, Головащенко, Калашнік.

Повна і незаперечна перевагу діназівців втілилася у п’ять точних ударів. М’ячі у ворота «Спарти» залітали на різні смаки і потішили наставників та прихильників команди.

«СПАРТА» (Київ) – «ДІНАЗ-2006» (Вишгород) – 0:4

Голи: Сліпчук (два), Рогаль, Богдан.

«Діназ-2006»: Ягуста, Карпук, Волков, Старчук, Ліщук, Тинда, Деликатний, Гонгальський, Столярчук, Пчелинцев, Михайловський. Заміни : Кучеренко, Шлапак, Немножко, Сичов, Рогаль, Лозовий, Богдан, Сліпчук, Литовченко.

Перша перемога представників нашої футбольної академії цієї вікової категорії в нинішньому чемпіонаті. Мали повну перевагу протягом всього поєдинку, але в першому таймі не зуміли повноцінно реалізувати свої моменти. Зате по перерві було проведено кілька замін, які значно посилили гру і призвели до успішного результату. Всі голи провели гравці, котрі вийшли на заміну.

Всі новини оперативно. Приєднуємося й запрошуємо друзів!!!!!!!!!!!! https://t.me/FCDINAZ

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери