«РУБІКОН-ВИШНЕВЕ» - «ДІНАЗ» - 1:2

Голи: Калантай (90) – Гарбар (55, 69).

«Рубікон-Вишневе»: Стриж, Чорномаз, Рогожкін, Котовий, Нестеренко, Іващик (Древаль, 79), Краснопольський, Мороз (Аратюнян, 77), Бачинський (Калайтан, 75), Горбаченко, Гезлер (Тищенко, 46).

«Діназ»: Крикнін, Крохмаль (Ізотов, 78), Гарбар, Волошин (Митник, 53), Корешков, Петренко, Ічанський, Марченко, Авдалян (Сірий, 76), Бовтрук, Каркошкін (Чернишов, 90+1).

У першому колі поєдинок між цими командами в Демидові завершився нульовою нічиєю. Ледве не став таким і недільний матч у Вишневому. У всякому випадку після безгольового першого тайму подібна думка, напевно, промайнула в голові не одного вболівальника, котрий прийшов подивитися на протистояння «Рубікон-Вишневе» та «Діназу». Надто мало гострих моментів виникало біля воріт обох клубів, котрі зосередилися перш за все на щільній обороні і руйнуванні атак суперника. Утім, якщо для господарів, в складі котрих нема яскравих лідерів це цілком закономірно, то ось від гостей в атаці можна було б чекати більшого.

Тренерський штаб «Діназу» у стартовому складі задіяв добре знайомий склад. Хіба що нині Олексія Крупниченко на останньому рубежі замінив Іван Крикнін, атакувальний же тандем склали Артем Марченко та Тамаз Авдалян. Господарі виявилися тактично готові до подібних ходів і перекрили всі підступи до своїх воріт, а попереду сподівалися на швидкі контратаки. Одна з таких на 20-й хвилині могла завершитися успішно, але несильний удар низом парирував голкіпер Крикнін. З успішних же випадів вишгородців можна відзначити кілька штрафних та кутових. Після одного зі стандартів невисокий Тамаз Авдалян не зумів дотягнутися до м’яча, замикаючи подачу Артема Марченко.

Мабуть, дещо несподівано для себе, глядачі по перерві побачили аж три забиті м’ячі. Хоча могло бути й більше. Схоже, наставники зуміли розбурхати своїх підопічних і ті потішили вболівальників точними ударами. Причиною цьому стали і незугарні дії «Рубікон-Вишневого» в захисті. Почалося все на 55-й хвилині, коли подачу Вадима Бовтрука зі штрафного замкнув захисник Олександр Гарбар, легенько покотивши м’яч в сітку.

Минуло небагато часу і наш захисник відзначився дублем. Підключившись до чергового стандарту, він не встиг одразу повернутися на своє місце в обороні, коли господарі ліквідували першу подачу. Дві паси і м’яч опинився у Володимира Крохмаля біля центральної лінії поля. Досвідчений захисник одразу виконав довгу передачу вперед, Артем Марченко в один дотик спрямував кулю поперек, а Денис Митник відпасував на Олександра Гарбара, для котрого не склало труднощів з кількох метрів подвоїти перевагу «Діназу». Відмінна чотирьохходівка!

Саме в ці хвилини на штучний газон хлинули перші краплі дощу. І поступово вони вгамували емоційний спалах гостей. Діназівці повернулися до більш академічного, прагматичного футболу й стали грати, так би мовити, по рахунку. Якщо до цього часу важко було уявити, яким чином «Рубікон-Вишневе» збирається забити хоча б гол престижу, то в кінці поєдинку в прихильників «Діназу» з’явилася певна тривога. І вона виявилася небезпідставною. На 90-й хвилині господарі розрізали правий край вишгородської оборони і «свіжий» Антон Калайтан, який пройшов молодіжну школу бухарестського «Стяуа» та має досвід виступів за румунську «Астру», змусив капітулювати Івана Крикніна. Минула ще хвилина і гравець «Рубікон-Вишневого» впав у штрафній. Добре, що головний арбітр не піддався на цю провокацію й не вказав на одинадцятиметрову позначку. Але ж ми не раз бачили, як таке буває…

Перемога «Діназу» та сенсаційній результат у Баришівці, де бзівський «Авангард» програв «Альянсу» (0:6), дозволила підопічним Володимира Бондаренко обійти земляків у турнірній таблиці й переміститися на четверту сходинку в другій групі. Наступної суботи, коли більшість команд відпочиватимуть,  у нашої команди є шанс закріпитися на цій сходинці. 18 травня у Вишгороді відбудеться перенесений поєдинок з «Чайкою». Місцеве дербі розпочнеться о 18 годині на стадіоні «Енергетик».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.