Пінчук вистрілив дублем

Четвер, Квітня 18, 2019 - 18:08

«Діназ-2005» в гостях розібрався із столичною ДЮСШ-26.

В середу відбулися чергові поєдинки чемпіонату Києва та області, в котрих зіграли вихованці нашої футбольної академії. Свій вояж в гості до ДЮСШ-26 п’ятьма голами відзначив «Діназ-2005» (тренер Олександр Гончаров) – 5:0.

Вже в першому таймі вишгородці тричі засмучували оборону господарів. Відкрив рахунок Пінчук (на фото), котрий після сейву голкіпера першим встиг на добивання. Згодом Андрющенко ударом метрів з вісімнадцяти спрямував м’яч в ціль, а після подачі з кутового Крижановський зблизька забив втретє. По перерві Маткевич прострілив з лівого флангу, а Саленко добив м’яч в ціль. Завершальну крапку в цій зустрічі поставив Пінчук, котрий замкнув простріл Никинорова.

«Діназ-2005»: Ален Бін, Єрмачков, Крікужас, Вихляєв, Онуфрійчук, Крижановський, Андрющенко, Кондратюк, Саленко, Маткевич, Пінчук. Заміни: Сагач, Пархоменко, Никаноров, Савинець.

«Перший тайм ми провели здорово, граючи за схемою 4-3-3 й повністю затиснули суперника на його половині поля, - говорить Олександ Гончаров. – Вони фактично не переходили на нашу половину. В другому трішки знизили темп і гострі моменти почали виникати й біля наших воріт. На щастя безрезультатно для них».

Тим часом, два матчі чемпіонату області пройшли в Лютежі. «Діназ» U-15 завдяки голу Нижника поклав на лопатки київську команду «Чемпіон-Дарниця» (1:0), а ось «Діназ» U-15 не витримав натиску «Чемпіон-Дарниця» й поступився з рахунком 1:4.