Підтримка вболівальників надихає юних діназівців на нові футбольні звершення

Вівторок, Жовтня 6, 2020 - 13:51

Щовихідних проходять матчі вихованців нашої академії.

В розпалі футбольний сезон для наших команд в чемпіонаті України під егідою ДЮФЛУ та в чемпіонаті Київської області. Протягом останнього часу було зіграно кілька цікавих і результативних поєдинків. Коротко про них.

«Діназ-2005» - «Юність» (Чернігів) – 9:1. Вже на початку першого тайму гості залишилися в меншості, адже арбітр вилучив з поля голкіпера. На той момент вишгородці вже вели в рахунку, але це вилучення ще краще зіграло їм на руку. До того ж, так склалося, що у складі «Юності» не було другого воротаря і в «рамку» довелося стати польовому гравцю. Врешті-решт оборона чернігівців повністю посипалася і назбирала в свою сітку аж дев’ять м’ячів.

«Діназ-2005» (на фото): Бойко, Койниченко, Пархоменко, Дідич, Онуфрійчук, Крижановський, Саленко, Андрющенко, Савинець,Тихонов, Пінчук. Запасні: Гончаров, Віхляєв, Найдьон, Гунявий, Білоус.

«За духом гри варто було залишити в полі воротаря, - говорить наставник діназівців Олександр Гончаров. – Інколи не треба сліпо йти за буквою футбольного закону. Ми просили його залишити, але рефері був принциповим і невблаганним. Ось і маємо в результаті таку велику перемогу».

«Арсенал» (Щасливе) – «Діназ-2005» - 1:10. Черговий погром від діназівців дозволяє команді твердо закріпитися на лідируючій позиції в групі. Рахунок, як то кажуть, говорить сам за себе. Підопічні Олександра Гончарова протягом всього поєдинку мали незаперечну перевагу, яку ще в першому таймі підтвердили трьома точними ударами. Могло бути й більше, якби вишгородці реалізували всі моменти, що створили. По перерві забили вдвічі більше, потішивши своїх прихильників. Загалом в цій зустрічі відзначалися: Тихонов (чотири), Саленко, Гончаров, Пінчук, Могилевець, Савинець та Цимбал – по одному.

«Діназ-2005»: Алан Бін, Койніченко, Пархоменко, Дідич, Онуфрійчук, Крижановський, Андрющенко, Савинець, Пінчук, Тихонов, Саленко. Запасні: Найдьон, Гончаров, Цимбал, Віхляєв, Могилевець, Білоус.

«Діназ-2007» - «Юність» (Чернігів) – 2:3. Це було протистояння з лідером групи, тому наша команда налаштовувалася дуже серйозно. Але помилки в обороні призвели до того, що гості відправилися додому з трьома очками. Старт матчу виявися гольовим і за перші п’ять хвилин було забито два м’ячі (по одному в кожні ворота). Утім, згодом діназівці знову вийшли вперед, та наприкінці матчу пропустили два прикрі випади чернігівців.

«Арсенал» (Щасливе) – «Діназ-2007» - 0:2. Гості забили по одному м’ячу в кожному з таймів, хоча протягом ігрового часу створили ще кілька нагод для взяття воріт. Але то Зв’ягінцев пробив у стійку воріт, то Журба розтринькав свій момент. Перший гол у складі діназівців забив Каліниченко. Наливайко здійснив хороший прорив по напівфлангу і пробив по воротам, голкіпер цей постріл парирував, але першим на добивання встиг Каліниченко. Й тут же прозвучав свисток на перерву. Гол у роздягальню трохи підкосив «Асенал» і вони в другому таймі пропустили ще раз. Центральний захисник Ручко підключився вперед і, пройшовши по центру, метрів з 22-х спрямував м’яч у кут воріт. Той, вдарившись об землю, влетів у сітку десь на рівні поясу.

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Аксьонов, Андрійчук, Крез, Ковальчук, Мартиновський, Шосталь, Довгань, Наливайко, Каліниченко. Запасні: Охтирьов, Борецький, Журба, Зв’ягінцев, Чопенко, Латута.

КОДЮСШ (Київська область) – «Діназ-2006» - 0:0. Підопічні Нікіти Кривоногова та Максима Мелешко у Щасливому здобули перші турнірні очки. На відміну від попередніх поєдинків на цей раз футболісти не допустили грубих тактичних та індивідуальних помилок, що й принесло свої плоди. Як відзначили наставники, після серії невдач хлопці вийшли на поле з великим бажанням і викладалися в кожному моменті. Саме самовіддача всіх без виключення стала запорукою загальноколективного успіху.

«Діназ-2006»: Ягуста, Волков (Шлапак, 62), Старчук, Ліщук (Сичов, 55), Немножко, Ринда, Гонгальський (Рогаль, 47), Столярчук (Лозовий, 60), Пчелінцев (Сліпчук, 55), Богдан, Михайловський (Литовченко, 44).

«Діназ-2006» - «Полісся» ( Житомир) – 0:0. Юні футболісти набирають оберти і вже відчувається колективізм та тренерська рука. В цій зустрічі діназівці зобов’язані були брати три очки, адже створили щонайменше 5-6 стовідсоткових гольових моментів, діючи весь матч першим номером. Завершальну нагоду господарі втратили на останніх секундах матчу, коли пробили в протихід воротареві. Але голкіпер якимось дивом встиг зреагувати й перевести м’яч на кутовий.

«Діназ-2006»: Ягуста, Ліщук, Ринда, Гонгальський, Старчук, Богдан, Михайловський, Немножко, Шлапак, Столярчук, Пчелінцев. Запасні: Сліпчук, Литовченко, Делікатний, Лозовий, Сичов, Рогаль, Волков, Карпук.

«Це була найкраща гра в нашому виконанні, - підсумував Нікіта Кривоногов. – Створили дюжину гострих моментів, але не реалізували їх. Душе радує те, що хлопці трішки заспокоїлися після невдалого старту в чемпіонату й показали ту гру, на яку вони здатні і яку частенько демонстрували в контрольних матчах раніше».

КОДЮСШ (Київська область) – «Діназ-2004» - 0:0. Підопічні Олександра Соснихина також не забивали у Щасливому, де проходив цей поєдинок. Можливо на реалізацію вплинула й злива, котра вирувала над стадіоном. Діназівці домінували весь поєдинок і зробили понад 15 ударів по воротам суперника, але все виявилося марно.

«Діназ-2004»: Голумб, Чернишов, Дубровський, Барзашвілі, Дебелко, Михно, Гайдук, Пролубщиков, Чельцов, Косман, Калашнік. Запасні: Касянчук, Воробйов, Буду, Черкун, Сом, Петренко, Головащенко.

«Діназ-2004» - «Полісся» (Житомир) – 1:5. В гості в Лютіж завітав один з фаворитів групи і вивіз додому повноцінні три очки. Вже на 15-й хвилині житомиряни відкрили рахунок, а на 30-й збільшили свою перевагу. Намагаючись реанімувати гру своїх підопічних Олександр Соснихин провів серію замін, але це не принесло жаданого ефекту. Ще два м’ячі у ворота господарів повністю поховали їх сподівання на позитивний результат. Лишень коли рахунок став 0:4, діназівці спромоглися забити один м’яч. Він в активі Андрія Воробйова, котрий відзначився на 69-й хвилині. Та все ж фінальну крапку в матчі поставило «Полісся».

«Діназ-2004»: Голумб, Барзашвілі (Буду, 34), Чернишов, Дебелко (Петренко, 83), Дубровський, Гайдук (Воробйов, 46), Михно, Косман (Касянчук, 46), Чельцов (Черкун, 83), Пролубщиков (Сом, 76), Калашнік.

Два матчі у чемпіонаті Київської області зіграв «Діназ-2011». Спочатку вони поступилися ДЮСШ з Бучі (0:7), а потім програли вихованцям бородянської ДЮСШ (0:2). «Чотири матчі – чотири поразки. Прикро, але ми не вішаємо ніс, - говорить наставник Геннадій Каплунов. – Та хіба можна це робити з такою підтримкою, яка є у наших команд. У нас чудові вболівальники, заради цього варто грати й перемагати. Шукаємо свою гру, оптимальний склад, набираємося досвіду в битвах зі старшими. Головне, не опускати руки й рухатися вперед».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.