Перша перемога на передсезонних зборах

Вівторок, Лютого 15, 2022 - 14:35

Діназівці обіграли «Ниву» з Бузової.

На штучному полі київської школи №256 у вівторок, 15 лютого, пройшов контрольний поєдинок, в котрому «Діназ» зустрічався з аматорською «Нивою» з Бузової. Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу підопічних Олександра Головка з рахунком 3:1.

Доля матчу була вирішена вже в першому таймі, коли вишгородці змусили тричі капітулювати голкіпера номінальних гостей. Відкрив рахунок Сергій Ічанський, який на 8-й хвилині чітко реалізував пенальті. За десять хвилин ГНП (гравець на перегляді) підключився до атаки по центру й ударом під перекладину з лінії штрафної подвоїв рахунок. Він же став автором третього м’яча у ворота «Ниви» на 30-й хвилині, коли з лівого флангу першим встиг на добивання після того, як голкіпер бузівчан відбив м’яч, й спрямував кулю низом у дальній кут. У свою чергу суперник не створив нічого загрозливого воротам Владислава Леванідова в перші 45 хвилин зустрічі.

В перерві наставники команди значно оновили склади й по ходу зустрічі кидали в бій свіжі сили. Відтак, малюнок гри вирівнявся і моментами навіть відчувала територіальна перевага «Ниви», котра почала створювати загрозу на половині «Діназу». Гол, як то кажуть, назрівав. І він народився на 75-й хвилині, коли Тименко скористався помилкою вишгородської оборони й сквитав один м’яч. Та на більше у представників команди з Бузової не вистачило ні хисту, ні часу.

Варто зазначити, що у складі «Діназу» на поле виходило чимало новачків, котрі зараз намагаються продемонструвати новому тренерському штабу свій футбольний талант і закріпитися в команді. Олександру Головку та його помічникам доводиться працювати в щільному ритмі, відсіюючи тих, хто не підходить, залишаючи перспективних футболістів і кожного дня долучаючи нових.

Вже в суботу, 19 лютого, «Діназ» планує зіграти ще один товариський матч. На цей раз суперником будуть земляки з «Чайки», котрі виступають у аматорських чемпіонатах Вишгородського району та міста Києва. Ця футбольна зустріч прикметна ще й тим, що після створення КП ФК «Діназ» під патронатом мерії обидва клуби очікує єднання й вони планують в тандемі розвиватимуть футбол міста Вишгород. Залишається тільки знайти спільні адміністративні рішення для такого спільного грандіозного проекту. А поки що чекаємо футбольного протистояння на футбольному полі.