Остання репетиція «Діназу»

Субота, Березня 31, 2018 - 20:28

За тиждень стартує чемпіонат Київської області.

В Лютежі відбувся контрольний поєдинок, в котрому перша команда «Діназу» (тренер Володимир Бондаренко) приймала чемпіона Черкаської області «ЛНЗ-Лебедин». Попри відмінний початок, підсумковий рахунок зустрічі виявився не на користь господарів – 2:3.

Фактично це була генеральна репетиція нашої команди перед початком чемпіонату області у вищій лізі, котрий розпочинається 7 квітня. Саме тому було обрано досить сильного опонента, адже у складі «ЛНЗ-Дебедин» на поле вийшло одразу кілька екс-професіоналів, які виступали на високому рівні. Але й вони виявилися не готовими до стрімкого ривку господарів з перших секунд зустрічі. Вже на 3-й хвилині досвідченому воротареві лебединців Дмитру Козаченко довелося витягати м’яч з сітки. Результативна атака «Діназу» розпочалася з кваліфікованого відбору в центрі поля півзахисника Дмитра Прими, потім м’яч потрапив до Артема Марченко, котрий розрізною передачею знайшов попереду Сергія Долженко. Наш форвард відтіснив захисника, вийшов віч-на-віч з голкіпером і поклав шкіряну кулю в дальню «шістку».

Відповідь черкащан не забарилася, але два неймовірні сейви стража воріт «Діназу» В’ячеслава Пруднікова, коли він врятував команду, викликали овації на трибунах. Провали в обороні повинні були стати додатковим сигналом для захисту діназівців, але хлопці їх чомусь проігнорували. Команда продовжила діяти першим номером попереду, намагаючись розхитати оборону суперника і знайти ще кілька дірок. Непогана взаємодія і гострі передачі Марченко час від часу піднімали напругу в карному майданчику «ЛНЗ-Лебедин» та завдати разючого завершального удару так і не вдавалося. Досвідчені ж гості вичекали, а потім впродовж чотирьох хвилин нанесли одразу три разючі уколи, котрі перевернули все з ніг на голову. На 33-й хвилині Олександр Боровик пробив низом по центру і цей постріл виявився неочікуваним для В’ячеслава Пруднікова. З цього моменту діназівці на чотири хвилини немов впали в ступор й примудрилися пропустити ще два голи. На 36-й хвилині забив Антон Вакуленко, а на 37-й відзначився Мар’ян Литовчак.

Що це було? Тренерському штабу вишгородців доведеться вияснити все у своїх підопічних аби подібного не сталося в офіційних матчах. Коли ж на 40-й хвилині Руслан Зубленко вивів один на один Олександра Безпалого і той скоротив відставання до мінімуму, здавалося, що попереду чекає ще чимала інтрига. Та цього не сталося. На початку другого тайму «ЛНЗ-Лебедин» міцно захопив ігрову ініціативу й показав, як діє чемпіон Черкащини. Витримавши цей тиск, «Діназ» згодом вирівняв гру і час від часу намагався турбувати ворота суперника. Але всі спроби обох команд виявилися безрезультатними і до фінального свистка зберігся рахунок першого тайму.

«Хороший матч, хороший суперник. Ось саме в таких матчах і росте колективна гра, - констатував Володимир Бондаренко. – Загалом в першому таймі ми показали відмінний футбол. Забили, створили ще кілька якісних моментів. Провал в три хвилини? Будемо аналізувати помилки. По ходу матчу зуміли зібратися і завершити матч гідно. До старту чемпіонату залишився тиждень. Трішки не вистачає часу, щоб більш повноцінно підгодовуватися, але будемо вже по ходу сезону коригувати. Зараз цілеспрямовано готуватимемося до виїзної гри з «Патріотом».

«Хороший спаринг видався – я задоволений. У них дуже молода команда, але з купою бажання та спортивної злості, - головний тренер «ЛНЗ-Лебедин» Василь Гречаний. - Кусалися, пресингували, їм допомагали декілька досвідчених футболістів. Рівень «Діназу» трохи нижчий, ніж у сумської «Вікторії», а гра була схожа на ту, що ми провели проти «Світанку-Агросвіт» на виїзді в Кубку України. Пропустили швидкий гол – рано встали на матч, а потім розбігалися, прокинулися. В основному була боротьба центрі поля, плюс ми в дощ грали, то це трохи заважало. Нікого з наших футболістів виділяти не буду – як для спарингу, то всі зіграли на рівні можливостей».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі.