Олександр Гончаров: «Діназ-2003» прагне до виходу в фінал»

Понеділок, Січня 15, 2018 - 10:14

Наставник поділився враженнями від виступів у першій половині сезону.

Минулого року під керівництвом тренера Олександра Гончарова «Діназ-2003» виступав не тільки в чемпіонаті України, але й першості Києва. Окрім того, під опікою наставника опинився також перший склад «Діназу-2005», який грав у чемпіонаті Києва. Ми попросили тренера поділитися думками щодо виступів цих команд.

- Оцініть, будь ласка, гру ваших підопічних.

- Якщо говорити про «Діназ-2003», то участь команди в двох важливих турнірах стала для нас хорошим випробуваннях. Доводилося грати по два матчі в тиждень і це трохи знівелювало навчально-тренувальний процес, на який не завжди вистачало фізично часу. Тому доводилося все коригувати, так би мовити, «в бойових умовах». На даний момент ми разом з чернігівською «Десною» очолюємо турнірну таблицю і прагнемо пробитися до фінальної пульки. Для цього нам треба обов’язково перемагати «Десну» навесні в особистій зустрічі. Щодо «Діназу-2005», то команда в стадії формування. В перших турах ми трішки забуксували, а потім набрали ігрові кондиції і стали демонструвати кращі результати.

- Тобто не все вдавалося по ходу турнірів?

- Так, були кадрові проблеми, які ми вирішували власними можливостями. Цей процес буде тривати постійно, головне, щоб нам вдавалося розв’язувати ці питання. Трішки не вистачало учбово-тренувальних моментів, бо через офіційні ігри не завжди вдається донести те, що потрібно, відпрацювати над помилками.

- Різниця між чемпіонатом України та першістю Києва відчувається?

- Як на мене, команди першої ліги чемпіонату України на порядок слабкіші від тих, хто грає в першості Києва. Хіба що понад усіма стоїть чернігівська «Десна». В столичному ж турнірі ми граємо п’ятьма-шістьма командами, які виступають у вищій ліги національного чемпіонату. Це ті ж «Динамо», Атлет», «Арсенал», «Оболонь».

- Хлопці прогресують?

- Звичайно, команда росте, як в колективному, так і в індивідуальному плані. Ми намагаємося більше працювати над загальнокомандними діями, щоб футболісти росли не тільки в технічному, але й в тактичному планах. Дуже важливі збори і контрольні матчі напередодні сезону, котрі дають можливість закласти певний багаж і вже з ним виступати в офіційних матчах.

- Які з таких поєдинків ви можете виділити?

- У чемпіонаті України, безумовно, відзначу гру «Діназу-2003» в гостях проти чернігівської «Десни». Ми реалізували хороший момент і створили ще кілька. Той поєдинок завершився внічию (1:1). В столичній першості для мене особняком стоїть гра з сильною командою київського «Арсеналу» (3:2). Це була справжня битва, в якій хлопці проявили себе з найкращого боку. «Діназ-2005» також видав «на гора» хорошу гру в зустрічі з «ДЮФК-Арсенал». Особливо в другому таймі, коли ми повністю зім’яли суперника.  

- «Діназ-2003» лідирує у своїй групі. Ціль?

- Тільки перше місце. Це буде непросто, але ми важливу гру з «Десною» проводимо дома. Далі нас чекають стикові поєдинки за вихід до фінальної пульки.

- В чому команді треба додати аби виконати завдання?

- Трішки підтягнути «фізику», функціональну готовність. Звичайно, постійно удосконалюємо тактичну підготовку команди, розбираємо помилки, виправляємо їх. Важливо в складних ігрових ситуаціях знаходити правильний вихід і чітко виконати його. До речі, вчаться не тільки футболісти, але й тренери. Для цього Київська обласна федерація футболу проводить спеціальні тренерські семінари, на яких можна взяти багато цінної і корисної інформації.

- Завершується тривала зимова перерва…

- І вже «Діназ-2005» відправився на представницький турнір до Мінську. Далі з обома командами плануємо закладати основи фізичної підготовки, буде чимало бігових вправ. У лютому звернемо увагу на швидкісно-силову підготовку, а вже з березня працюватимемо більше над техніко-тактичними моментами.  Все це буде у поєднанні зі зборами. Де вони будуть, визначимося найближчим часом.

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери