Офіційно. «Діназ» розпочав підготовку до нового сезону

Понеділок, Серпня 3, 2020 - 16:28
,

Вишгородці вийшли з тривалого карантину.

В понеділок, 3 серпня, вишгородський «Діназ» провів перше повноцінне тренування після тривалої перерви, пов’язаної з карантином. Підопічні Володимира Бондаренко вранці зібралися в Лютежі й після коротких привітань розпочали заняття. Воно переважно було присвячене відновленню фізичних кондицій футболістів. Після півгодинного кросу команда виконала кілька вправ з м’ячем та пограла у «квадрати».

Вже нині на перегляд до колективу приїхало кілька новачків, але говорити про їх майбутнє ще рано. Не виключено, що протягом місяця, який залишився до старту чемпіонату (турнір в Другій лізі орієнтовно розпочнеться на початку вересня), з’являться ще нові кандидати в діназівці.

Всю передсезонну підготовку «Діназ» проведе на рідному стадіоні в Демидові. Після трьох днів занять вишгородці зіграють кілька контрольних поєдинків. Планується, що 6 серпня вишгородці зустрінуться з донецьким «Олімпіком», 8 серпня зі ставищенським «Любомиром», 10 серпня на сільський стадіон в Демидові завітає українській представник в Лізі Європи чернігівська «Десна», а 12 серпня «Діназ» відправиться в гості до донецького «Шахтаря» U-21 в Щасливе.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://t.me/FCDINAZ

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери