Один розгром «Полісся» і три невдачі

Вівторок, Квітня 6, 2021 - 14:01

Діназівці зіграли в юнацькому чемпіонаті України.

Відновилися матчі чемпіонату України серед команд ДЮФЛУ. Футбольну академію «Діназу» нинішнього сезону у вищій лізі представляють чотири колективи, які провели свої чергові поєдинки.

«ДІНАЗ-2005» (Вишгород) - «ПОЛІССЯ» (Житомир) – 8:0

Голи: Тихонов (3), Саленко (2), Пінчук, Дідич, Савинець (по одному).

«Діназ-2005»: Кузуб, Койніченко, Єрмачков, Дідич, Онуфрійчук, Крижановський, Саленко, Андрющенко, Савинець, Тихонов, Пінчук. Заміни: Найдьон, Могилевець, Пархоменко, Віхляєв, Кондратюк, Гончаров, Берендсон.

В Лютіж завітали юні житомиряни і вже на 39-й секунді у їх ворота влетів перший м’яч. Вишгородці вдало розрізали фланг суперника і відкрили рахунок. Таким чином, захопивши ігрову ініціативу, господарі ще до перерви зуміли забити п’ять м’ячів. А після короткого відпочинку ще тричі засмутили «Полісся». У гостей були шанси провести хоча б гол престижу, але вони  не скористалися цим.

Отож, «Діназ-2005» закріпився на горі турнірної таблиці своєї групи і тепер випереджає свого найближчого переслідувача з київського «Арсеналу» на 7 очок, при цьому маючи колосальну різницю м’ячів +55.

«Можна сказати, що ми мали повну перевагу в цій грі, - констатував наставник діназівців Олександр Гончаров. – Так інколи «Полісся» включало швидкість і діяло досить активно, але оборона впоралася чітко. Всі голи були забиті після хороших комбінацій, коли ми вдало відкривали їх фланги. Чудовий гол організував Тихонов, коли врозріз вивів вперед Саленко і той розібрався з голкіпером. До речі, Тихонов цього дня забив три голи та віддав дві гольові передачі».

«ДІНАЗ-2007» (Вишгород) – «ПОЛІССЯ» (Житомир) – 0:1

Гол: ???

«Діназ-2007»: Яворський, Крез, Братиця, Журба, Біленко, Ручко, Тинда, Охтирьов, Латута, Звягінцев, Каліниченко. Заміни: Бублій, Довгань, Андрійчук.

Матч виявився рівним і лишень один точний удар схилив шальки терезів на бік житомирян. Сталося це десь хвилин за п’ятнадцять до фінального свистка. Діназівці прогавили флангову атаку гостей і після того, як голкіпер Яворський відбив постріл з гострого кута, правий півзахисник «Полісся» встиг першим до м’яча і вдало зіграв на добиванні.

«Полісся» досить збалансована, стабільна команда, але ми мали шанс зачепитися, як мінімум, за нічию, - констатував Олександр Гончаров. – Та чомусь хлопці занадто хвилювалися цього дня і не використали дуже вигідні моменти. Ми повинні були забивати 2-3 голи, але чіткого завершального удару так і не було».

«ЮНІСТЬ» (Чернігів) – «ДІНАЗ-2006» (Вишгород) – 4:2

Голи: ???? – Ліщук, Тинда.

«Діназ-2006»: Кучеренко, Давидок, Демічев, Лян, Сінгаєвський, Столярчук, Тарабан, Тинда, Белоусов, Ліщук, Михайловський. Запасні: Перанідзе, Онищенко, Гуськов, Божик, Ірха, Підгулько.

Діназівці першими відкрили рахунок у матчі. Гол в свій актив записав Ліщук, котрий використав вихід один на один і чітко спрямував м’яч у дальній кут. Після того, як чернігівці вирівняли ситуації «Діназ-2005» забив знову. До перерви це зробив Тинда, котрий пробив також у дальній кут. Куля, «поцілувавши» стійку, шмигнула у сітку воріт. Після відпочинку «Юність» зуміла забити тричі. Спочатку вони реалізували пенальті, а в одному з епізодів суддя не помітив чистий офсайд.

«Ми на рівних билися з суперником. Особливо хорошим був для нас перший тайм, - говорить тренер Микола Мельник. – У другому трішки «підсіли», не вистачило свіжості та й арбітр трохи «начудив» не на нашу користь. «Юність» грала часто за рахунок довгих передач вперед і це їм допомогло. Ми ж навіть в цій ситуації намагалися розігрувати й контролювати м’яч. У нас в другому таймі було два чудових моменти, щоб забити, але ми їх не використали».

«ЮНІСТЬ» (Чернігів) – «ДІНАЗ-2004» ( Вишгород) - 1:0

Гол: Кільдій (82).

«Діназ-2004»: Голумб, Дубровський, Чернишов, Дебелко, Барзашвілі, Гайдук, Михнов, Пролубщиков, Чельцов, Калашнік, Косянчук. Заміни: Головащенко, Петренко, Буду, Воробйов, Черкун, Косман.

Ось що розповів про перебіг подій на полі наставник діназівців Олександр Сосніхін: «У першому таймі ми перегравали суперника й створили чотири небезпечних моменти, але не вистачило точності в завершальній стадії атак. В другому таймі за рівної гри пропустили гол після помилки воротаря на виході, незадовго до фінального свистка. Далі пішли всією командою вперед, мали ще кілька шансів, щоб забити. Гайдука збили у штрафній суперника, але суддя пенальті не поставив. Навпаки, за дві хвилині до кінця матчу він вилучив Гайдука з поля. На цьому матч і завершився».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.