Нових звершень у Новому році!

Понеділок, Грудня 31, 2018 - 13:18

Святкові привітання голови Київської обласної федерації футболу, почесного президента ФК «Діназ» Ярослава Москаленка.

Шановні земляки, друзі, колеги та симпатики народної гри! Останні дні відраховує 2018 рік. Складний та неоднозначний для держави, він став особливо насиченим для Київщини футбольної. Ми відкрили нові майданчики, долучили до занять футболом новий загін активної та непосидючої дітвори, довівши кількість учасників офіційних дитячо-юнацьких змагань у столичному регіоні до рекордних 176 команд, підняли на новий рівень спортивної конкуренції чемпіонат аматорів, не забули про заслужених ветеранів. Нам було про що і кому розповісти на традиційній щорічній зустрічі футбольного активу Київщини, яка вже звично пройшла 10 грудня на головній спортивній арені країни — НСК «Олімпійський».

Але з новим роком прийдуть і нові виклики — ми прагнемо нових звершень. У 2019-му Київщина футбольна збагатиться одразу на сім повномасштабних ігрових арен із сучасним штучним покриттям. Флагман обласного футболу — «Колос» із Ковалівки — продовжить штурм прем’єрлігового рубежа. «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки зробить все можливе, аби подовжити прописку в Другій національній лізі. До прем’єри в професійному футболі цілеспрямовано готується вишгородський «Діназ». А чинний чемпіон області — «Авангард» із Бзова — зіграє на вирішальній стадії Кубка країни серед аматорів. І вже найближчим часом ми справимо новосілля в офіційному та затишному Будинку футболу Київщини…

Бажаю всім нам, нашій великій футбольній родині, як і всій рідній Україні, — миру, добра, процвітання, злагоди та родинного затишку, здоров’я та щастя, результативного штурму нових турнірних і фахових вершин.

З Новим 2019 роком і Різдвом Христовим, Київщино футбольна!

Голова Київської обласної федерації футболу, почесний президент ФК «Діназ», народний депутат України

Я.М.Москаленко

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери