Незвичайний дебют Капанистого

Понеділок, Травня 21, 2018 - 12:23

Досвід та універсалізм допомогли граючому тренеру вдало вистояти у воротах «Діназу».

У кубковому матчі 1/8 фіналу «Меліоратор» - «Діназ» , який відбувся в суботу в Бучі і завершився перемогою вишгородців 4:2, місце в воротах нашої команди змушений був зайняти номінальний нападник Роман Капанистий. А все через те, що основний голкіпер В‘ячеслав Прудніков захворів, резервний воротар Роман Сивко за тиждень до цього перебрався у ДГ «Шевченківське» з Денихівки, а ще два стражи воріт Богдан Батеха та Дмитро Солонуха були внесені в протокол «Діназу-2» на кубкову гру з «Авангардом». Отож, аби розв‘язати цей вузол тренерському штабу довелося піти на досить незвичний крок. 

Врешті-решт він себе виправдав, оскільки «Меліоратор» сповна не зміг скористатися рокировкою на останньому рубежі «Діназу». Сам же новоспечений голкіпер вишгородців впродовж гри кілька разів продемонстрував неабиякий воротарський хист та вміння читати замисли форвардів «Меліоратору». Один з його стрибків за м‘ячем потрапив навіть в об‘єктив нашої камери (див. фото) і яскраво характеризує універсалізм Романа Капанистого.

Як зазначив сам граючий тренер напередодні в ексклюзивному інтерв‘ю сайту «Діназу», воротарської премудрості він пізнавав ще в полтавський «Ворсклі» під час кар‘єри професійного футболіста. Тоді йому певний час довелося жити в одній кімнаті з нинішнім першим номером збірної України Андрієм П‘ятовим і, як бачимо, подібне спілкування не минає беслідно. Браво, Романе! 

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери