Несподівані сюрпризи від діназівців

Понеділок, Квітня 16, 2018 - 10:04

Наші команди втратили очки в битвах з аутсайдером групи.

В неділю відновилися матчі весняного етапу чемпіонату України серед юнацьких команд першої ліги. В Лютежі відбувся поєдинок між діназівськими командами та представниками «Центру Спорту – Бориспіль». Номінально господарями цього матчу були бориспільці, але оскільки їх футбольне поле виявилося не готовим до таких навантажень навесні, то зустрічі перенесли на Вишгородщину.

Першими на штучний газон вийшли команди U-17. Ні «Діназу» (тренер Андрій Гірча), ні «ЦС-Бориспіль» впродовж всього ігрового часу так і не вдалося хоча б один раз відправити м’яч в сітку, тому арбітр зафіксував нічию 0:0. Хоча вже зі стартових хвилин вишгородці заволоділи ініціативою, намагаючись розхитати оборону суперника. Та бориспільцям вдавалося призупиняти всі атаки «Діназу» U-17 ще на підступах до карного майданчику. Чудовий шанс в середині тайму виник у «гостей», але Гайдейчук, вискочивши на побачення з голкіпером «ЦС-Бориспіль», примудрився спрямувати шкіряну кулю в лічених сантиметрах від стійки воріт. По перерві діназівці збільшили тиск на ворота суперника, але всі потуги завершилися нічим – нашій команді так і не вдалося зламати потужні оборонні редути бориспільців.

«Діназ» U-17: Солонуха, Подоль, Ізотов, Панасюк, Кабиш, Жовтенко, Корнієський, Гайдейчук, Науменко, Негінський, Клименко (Слободянюк, 50).

«Аж ніяк не можу дорікнути хлопцям у відсутності бажання битися через силу, - сказав Андрій Гірча. – Ми володіли повною перевагою, раз за разом створювали гольові моменті, але м’яч немов зачарований не летів у ворота».

Не вдалося розчарувати «рамку» бориспільців і «Діназу» U-15 (тренер Олександр Гончаров). Ба, навіть більше. Наша команда зазнала в цьому поєдинку прикрої і несподіваної поразки – 1:2. Напередодні гри вишгородці котувалися в ролі записного фаворита, але вже перша хвилина матчу повернула все з ніг на голову. «Господарі» отримали право на штрафний і точний удар метрів з двадцяти виявися чомусь несподіваним для нашого голкіпера Косенко. На те, щоб прийти до тями, у «гостей» пішов майже весь перший тайм. І ще до перерви вони зуміли зрівняти рахунок - Олексієнко забив після подачі кутового.

В другій половині «Діназу» U-15 створив безліч моментів біля воріт суперника, але жодного з них не реалізував. Особливо «відзначився» форвард Овчарук, котрий міг відзначитися щонайменше разів п’ять. Натомість «ЦС-Бориспіль» продемонстрував чудову реалізацію і після помилки захисту діназівців забив переможний м’яч.

Склад «Діназу» U-15: Косенко, Петровський, Олексієнко, Воронін, Бельшев, Сіриця, Іродовський, Кисіль, Бондар, Мельниченко, Овчарук. Заміна: Пазинич.

«Бориспільська команда була нам цілком «по зубам», але ми не використали цілу купу моментів і за це поплатилися, - говорить Олександр Гончаров. – Один Валік Овчарук повинен був вирішувати долю гри, як мінімум, разів шість-сім. У суперника за матч виникло десь 2,5 гольових моменти і він два з них використав. Шкода, що втратили очки в боротьбі за чільну позицію в групі. Якби ми виграли, то обійшли б чернігівську «Десну», котра в останньому матчі зіграла внічию. Надалі важливо не допускати таких помилок і обов’язково брати «свої» очки».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі.