На тренування «Діназу» завітав гравець «Олександрії»

Середа, Квітня 10, 2019 - 13:39
, , ,

Півзахисник Василь Грицук потренувався разом з вишгородцями.

У вівторок вечірнє тренування першої команди «Діназу» (тренер Володимир Бондаренко) відвідав гравець прем’єр-лігової «Олександрії» півзахисник Василь Грицук. Нині він відновлюється після травми і займається за індивідуальною програмою, а тому у вільний час вирішив відвідати заняття напівпрофесійного колективу. Оскільки серйозні тренування на штучному полі Грицуку не можна проводити, то футболіст зробив невелику пробіжку та трішки пограв з діназівцями «у квадраті».

«Дуже приємно, що наші хороші друзі-професіонали знаходять час та можливість приїжджати на тренування «Діназу», - говорить Володимир Бондаренко. – Це стимул для наших футболістів, але й також важливий момент для мене, як тренера. Мені хочеться, щоб хтось зі сторони подивився й оцінив нашу роботу та, можливо, дещо підказав, поділився досвідом. Сьогодні футбол рухається вперед семимильними кроками й потрібно постійно вчитися та застосовувати все нове.  

Наступний тур чемпіонату України ми пропускаємо, оскільки виїзний матч з вишгородською «Чайкою» перенесено на 18 травня. Зараз тривають всі чемпіонати, тому знайти спаринг-партнера аби заповнити вимушену паузу виявилося непросто. Отож, обмежимося тренуваннями та в суботу задіємо більше гравців за другу команду, котра гратиме в Ірпіні проти «Соколу» (Михайлівка-Рубежівка) в чемпіонаті Київської області. А вже з наступного тижня цілеспрямовано готуватимемося до гри з липовецьким «Факелом» в турнірі аматорів».  

Більше фотографій та відео дивіться на офіційній клубній сторінці в соціальній мережі FB та офіційному каналі в ютубі.

https://www.facebook.com/FC-Dinaz-491987270912403/

https://www.youtube.com/channel/UCOM8S6a4YOxFPGuXOfChBCQ

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери