Марченко став «Джокером туру», а Корешков потрапив до символічної збірної

П'ятниця, Жовтня 25, 2019 - 10:52
,

Фахівці зробили підсумок 17-го туру в Другій лізі, відзначивши двох діназівців.

Традиційне визначення кращих в звітному турі, яке проводить ПФЛ спільно з сайтом Sport Arena та в співпраці зі знаменитою італійською компанією Wyscout завершено. За гарячими слідами гравцем матчу «Калуш» - «Діназ», який завершився внічию (1:1), виявився наш півзахисник Артем Марченко. Він вийшов на заміну й став автором діназівського голу на 61-й хвилині, коли відгукнувся на флангову передачу партнера й спрямував м’яч в сітку. За це йому також присудили номінацію «Джокер туру».

«У нас відразу кілька гравців вдало ввійшли в гру з лави запасних: житомирянин Семчук оживив гру й відзначився асистом, гольовий пас в активі нікопольця Омельченка (правда, й невдала дія при пенальті в ворота своєї команди), захисник «Енергії» Нестерук, замінивши травмованого Дмитрієва, відзначився голом, як і херсонець Мартян. Але найвагоміше значення замін, на нашу думку, у «Діназа». Гол, який врятував вишгородців від поразки в Калуші, створили якраз футболісти, які вийшли на заміну. Забив його Марченко, а потім ще не раз загострював біля чужих воріт» - пише про хавбека «Діназу» сайт Sport Arena.

А автором гольового пасу був крайній захисник Валентин Корешков, котрого спеціалісти у підсумку включили до складу симфолічної збірної 17-го туру. До речі, це його третє подібне визнання в нинішньому чемпіонаті і схоже, що він один з найкращих на цій позиції в Другій лізі.

«Перший тайм не дуже добре складався для вишгородців, вони пропустили вже на першій хвилині, а потім довго шукали свою гру. Втім, тренерський штаб Діназа справився й у перерві провів необхідні рокіровки – поява Марченка налагодила гру в центрі поля (див. номінацію «Джокер туру»), а от вихід Корешкова зробив лівий фланг мотором багатьох гострих атак гостей. Саме Корешков виконав ту подачу, після якої «Діназ» відігрався й врятував гру в Калуші», - оцінили журналісти внесок Валентина в успішний результат проти «Калуші».

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.