Марченко приніс перемогу «Діназу»

Субота, Січня 25, 2020 - 17:55

Сьогодні відбулися перші матчі Меморіалу Макарова.

В суботу, 25 січня, стартував традиційний зимовий турнір ХХV Меморіал Макарова. Свій перший поєдинок вишгородський «Діназ» завершив вдало, обігравши «ЛНЗ-Лебедин» з Черкаської області – 1:0. Єдиний м’яч незадовго до фінального свистка провів півзахисник Артем Марченко.

Підопічні Володимира Бондаренко уже втягнулися в тренувальний ритм і розглядають цей турнір, як важливий етап підготовки до сезону. Звичайно, в таких матчах є чудова нагода перевірити в дії потенційних новачків й допомогти футболістам набрати ігрові кондиції. Саме тому в перерві наставники зробили велику кількість замін.

«Діназ» розпочав матч досить активно і вже на шостій хвилині Олексій Чернишов спрямував м’яч в кут воріт. Але асистент головного рефері зафіксував офсайд й гол відмінили. Маючи в подальшому територіальну перевагу, вишгородці не завжди доводили справу до ударів по воротам, а від цього їх атаки не мали потрібно гостроти в завершальній стадії. Утім, інколи досить цікаво виглядали дії нової атакуючої центральної пари Терещенко/Долженко. Черкащани ж, хоча й ходили вперед не так часто та могли досягти успіху. Переважно після стандартів. Один з таких на 30-й хвилині завершився подачею з правого флангу та удару головою. Роман Коростишевський трішки зачепив м’яч і той, влучивши в перекладину, полетів на кутовий.  Потім був ще один удар Віталія Грицая з-за меж карного майданчику, але шкіряна куля прилетіла точно в руки голкіперу «Діназу».

В перерві кадрові рокировки відбулися в обох командах. За великим рахунком хто від цього виграв одразу сказати непросто. Наша команда не віддала ініціативу, але й не додала у великій гостроті, «ЛНЗ-Лебедин» в особі своїх наставників більше спостерігав за можливостями новачків, ніж переживав за втраченими моментами. І все ж ближче до середини тайму «Діназ» став частіше загрожувати воротам суперника. Першим міг відзначитися Валентин Корешков на 62-й хвилині матчу. Сергій Ічанський чудовим пасом кинув вперед крайнього захисника, той легко перекинув м’яч через голкіпера Євгена Дейнеко, котрий вискочив назустріч, і здавалося, що м’яч ось-ось влетить у сітку. Та в останній момент він вдарився в глибоку ямку у воротарському майданчику, котру за багато років добряче витоптали на штучному полі динамівської бази в Конча-Заспі, й різко змінив напрямок, полетівши повз стійку. За дві хвилині міг відзначитися вже центральний захисник Олександр Гарбар, але він трішки не дотягнувся до вивіреної передачі зі штрафного Артема Марченко.

В середині другого тайму «ЛНЗ-Лебедин» залишився в меншості. Досвідчений Тимофій Листопад грубо зіграв проти Максима Гиди й змушений був достроково залишити поле. Відтак черкащани чи не повністю окопалися у своїй штрафній і намагалися просто втримати нічию. Сприяли цьому й академічні потуги хлопців з Київщини, які ніяк не могли підібрати оригінальні ключики до воріт «ЛНЗ». Утім, варто віддати належне діназівцям, вони не збиралися відступати. І врешті-решт на 86-й хвилині таки знайшли «дірку у дверях» воріт Євгена Дейнеки. Партнери кинули вперед Олександра Безпалого, який після появи на полі молодого Захара Добровольського змістився з флангу в центральну зону атаки, той вчасно прострілив вздовж лінії воротарської точно на Артема Марченко. Останньому було вдосталь часу аби холоднокровно переправив м’яч в сітку. Заслужена трудова перемога «Діназу», що закріплює за ним статус головного фаворита нинішнього турніру.

XXV Меморіал Макарова

Група А. Перший тур. 25 січня

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ЛНЗ-ЛЕБЕДИН» (Черкаська область) – 1:0

Гол: Марченко (86).

«Діназ» (стартовий склад): Коростишевський, Крохмаль, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко, Ічанський, Дроздов, Долженко, Чернишов, Терещенко. Запасні: Крикнін, Пишний, Ізотов, Аскаров, Авдалян, Марченко, Помазан, Гида, Безпалий, Добровольський, Капаністий.

«ЛНЗ-Лебедин» (стартовий склад): Дейнеко, Кондратюк, Листопад, Парфьонов, Калініч, Сафонов, Поступаленко, Балацький, Поплавка, Грицай, Лактіонов. Запасні: Тубольцев, Бурлін, Коломієць, Парубець, Ткаченко, Коверник, Головатенко, Литовчак.

Наступний поєдинок групового турніру Меморіалу Макарова «Діназ» проведе в понеділок, 27 січня. На штучному газоні динамівської бази в Конча-Заспі вишгородці зустрінуться зі збірною африканських легіонерів, які виступатимуть під екзотичною назвою «Guazantees United». Матч розпочнеться о 14 годині.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційніх клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.