Лісовий і збірна Києва здолали «Шахтар»
Долю зустрічі вирішили післяматчеві пенальті.
На вихідні в Кубку ДЮФЛ України відбулися матчі плей-офф. В одному з них приймав участь і вихованець футбольної академії «Діназу» Олег Лісовий (на фото), котрий у складі збірної Києва здолав ровесників донецького «Шахтаря». Долю поєдинку вирішили післяматчеві пенальті, які влучніше пробили столичні футболісти – 3:1.
Основний час зустрічі, що проходила в Щасливому, де нині базується академія «Шахтаря», завершився нульовою нічиєю. Хоча нудьгувати глядачам не доводилося, адже впродовж поєдинку команди створили кілька гострих моментів, але надійно зіграв захист. В одному з епізодів Лісовий міг стати асистентом, коли чудовою передачею вивів партнера віч-на-віч з голкіпером. Та киянин не зумів переграти стража воріт.
Отож, тепер збірна Києва чекає свого чергового суперника в 1/4 фіналу, який визначиться після проведення жеребкування. Серед ймовірних опонентів два представники київського «Динамо», столичний «Арсенал», ФК «Львів», «Карпати».
Більше фотографій дивіться на клубних сторінках в соціальних мережах



















Коментувати: