Кубкові й контрольні матчі діназівців

Вівторок, Листопада 27, 2018 - 09:14

Зимова пора не стала на заваді великому футболу.

«Діназ-2003» (тренер Юрій Клиновський) в суботу провів перенесений матч 1/4 фіналу Кубку Києва проти «Атлету». Поєдинок відбувся в столиці і завершився перемогою господарів (3:1), які й здобули путівку до наступного етапу цього турніру.

Морозна погода внесла серйозні корективи в емоційний настрій обох команд, котрі в цей день не стали викладатися на всі сто. Саме тому дії футболістів були дещо академічні і не вирізнялися надмірною винахідливістю на полі. В першому таймі жодній з команд не вдалося порадували батьків-вболівальників, які грілися чаєм на трибунах, забитими м’ячами, зате по перерві вони побачили одразу чотири результативні удари. Спочатку «Атлет» забезпечив собі комфортну кінцівку після трьох вдалих атак і лишень після цього Кирило Семененко зумів провести гол престижу.  Утім, досягти більшого нашій команді не вдалося.

«Діназ-2003»: Шуляк, Олексієнко, Зінченко, Семененко, Воронін, Москальчук, Добровольський, Бельшев, Донець, Войтенко, Гасімі. Заміни: Рудяк, Гавриш.

«Шкода, що такі матчі доводиться проводити в нефутбольну погоду, коли важко налаштувати хлопців та продемонструвати класну гру, - говорить Юрій Клиновський. – І це при тому, що боротьба вже триває на досить високій турнірній стадії.  Мабуть, варто над цим задуматися, а не робити все для «галочки». Хлопці діяли трохи розслаблено і це позначилося на результаті. Хоча особливих претензій я нікому не можу закидати. Ми не підемо в повноцінну відпустку після цього матчу. Дітям не варто забувати про футбол на тривалий час, тому будемо збиралися, як мінімум, два рази на тиждень і тренуватися в Лютежі».

Тим часом, юні підопічні Миколи Слободянюка («Діназ-2007» та «Діназ-2008») запланували провести два контрольні поєдинки. На жаль, вихованці новопетрівського «Межигір’я» з незрозумілих причин не приїхали на гру проти «Діназу-2008» і спаринг було зірвано. А ось «Діназ-2007» обіграв ровесників з вишгородської «Чайки» з рахунком 3:0. Вже в першому таймі діназівці відправили два м’ячі у ворота суперників. Відкрив рахунок Заблоцький, котрий спрямував м’яч у сітку після чудової передачі Аксьонова. Невдовзі Аксьонов записав в свій актив другий асист, довгою передачею вивівши віч-на-віч з голкіпером Крижановського. Вже після перерви Дворський покотив м’яч вздовж воріт, а Остапчук переправив кулю практично в пусті ворота, встановивши остаточний рахунок.

Цього дня в складі «Діназ-2007» на поле виходили також вихованці інших команд нашої академії: Д.Галка, Шульга, А.Галка, Степура, Латута, Аксьонов, Заблоцький, Підгулько, Дворський. Заміни: Биховченко, Остапчук, Крижановський, Петриченко, Пенькний, Панімаш, Раньєрі.

«Трішки підвів нас суперник з «Межигір’я», я навіть не знаю причини, чому так все сталося, - сказав Микола Слободянюк. – Щодо гри «Діназу-2007», то ми повністю переграли «Чайку» і могли забивати ще кілька м’ячів. До кінця місяця продовжуємо тренуватися, а потім буде тривала перерва. До речі, після гри дитячих команд, двосторонній поєдинок провів «Діназ-2». Поки що ми намагаємося тримати в тонусі цю команду, адже взимку нас чекають певні коригування в клубній структурі і цілком ймовірно, що юна діназівська команда гратиме в чемпіонаті України серед команд U-19».