Коли підводить концентрація

Середа, Лютого 12, 2020 - 18:18

Діназівці поступилися молоді «Шахтаря».

В Щасливому, на одному з полів тренувальної бази академії донецьких «гірників» відбувся товариський поєдинок, в котрому «Шахтар» U-21 приймав наш «Діназ». Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу підопічних португальського фахівця Фернандо Валенте з рахунком 2:1.

Вже з перших секунд поєдинку обидві команди включили хороші швидкості й почали демонструвати жорстку боротьбу на полі. Утім, непоступливість та зіткнення в боротьбі за м’яч не переросли у щось більше. А команди намагалися дотримуватися тактичних схем і шукати підступи до воріт суперника. За надійної та щільної оборони зробити це було непросто. Та все ж таки, «Діназ» першим розпечатав ворота господарів. Правда, спочатку гол Максима Гиди (на фото), котрий переправив м’яч в кут воріт після подачі зі штрафного Артемом Марченко, судді не зарахували, зафіксувавши офсайд. Минуло шістнадцять хвилин і потенційний новачок вишгородського клубу забив вже «чистий» м’яч. В цьому епізоді йому асистував Вадим Бовтрук, котрий чудовим пасом вивів Максима Гиду на побачення з голкіпером Євгеном Гриценко. Чіткий удар у правий нижній кут і «Діназ» вийшов вперед. Невдовзі Гида міг подвоїти перевагу, але його пострілу з близької відстані трішки не вистачило влучності. Коли вже здавалося, що команди підуть на перерву за переваги вишгородців, донецький нападник Богдан В’юнник виграв боротьбу за м’яч у Валентина Корешкова й переправив снаряд чітко в ціль.

Після короткого відпочинку господарі додали в активності і обороні гостей виявилося непереливки. Але з завершальній стадії атак «гірникам» не вистачало влучності. Як і діназівцям. На 65-й хвилині тільки штанга врятувала «Шахтар» U-21 від неприємностей. Мав шанс забити й шістнадцятирічний Захар Добровольський, але його удар вийшов несильним і шкіряна куля прилетіла точно в руки голкіперу суперників.

Долю зустрічі вирішила одна з небагатьох помилок оборони «Діназу». Занадто спокійно вони дозволили обробити м’яч Едварду Кобаку неподалік карного майданчику й пробити по воротам. Роман Коростишевський намагався у стрибку парирувати цей удар та недотягнувся. Аби відігратися у підопічних Володимира Бондаренко просто не вистачило часу.

«ШАХТАР» U-21 (Донецьк) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 2:1

Голи: В’юнник (43), Кобак (88) – Гида (33).

«Діназ» (стартовий склад): Крикнін, Грабчак, Гарбар, Волошин, Корешков, Петренко, Марченко, Помазан, Бовтрук, Авдалян, Гида. Заміни: Коростишевський, Дмитренко, Добровольський, Ізотов, Чернишов, Безпалий, Долженко.

В неділю, 16 лютого, «Діназ» зіграє ще один контрольний поєдинок. На цей раз суперником стане вінницька «Нива». Матч відбудеться на штучному полі сільського стадіону в Лютежі. Початок зустрічі о 14.00.

Більше фотографій та відео дивіться на офіційних клубних сторінках в соціальних мережах та офіційному каналі в ютубі.