Коли концентрація падає і успіх вишмигує з рук

Середа, Липня 17, 2019 - 10:25

Діназівці втратили перемогу на останніх хвилинах.

У вівторок в Демидові відбувся черговий контрольний поєдинок, в якому вишгородський «Діназ» зустрівся з «Агродомом» з Бахмачу. Підопічні Володимира Бондаренко тривалий час вели в рахунку, але не зуміли втримати перемогу, пропустивши м’яч на останніх хвилинах зустрічі – 1:1.

Оскільки до офіційного старту чемпіонату Другої ліги залишається всього десять днів, то тренерський штаб «Діназу» плідно награє основний склад, роблячи лиш поодинокі перестановки в складі. Ось і цього разу з перших хвилин на вістря атаки було висунуто потенційного новачка Андрія Липового. Хлопчина старався, хоча не все завжди в нього виходило. Інші ж позиції зайняли ті, хто там і повинен грати.

В першому таймі підопічні Володимира Бондаренко мали тотальну перевагу над суперником і, мабуть, статисти зафіксували б співвідношення 70/30 на користь діназівців у часі володіння м’ячем. Але таке домінування на полі лишень одного разу втілилося в точний удар. Його на 16-й хвилині завдав Артем Марченко, відмінно спрямувавши м’яч під перекладину метрів з 25-ти після подачі від кутового Вадимом Бовтруком. Потім Артем мав ще, як мінімум, дві чудові нагоди аби збільшити перевагу команди. Та щоразу м’яч летів повз ціль. Не підтримали партнера влучністю Тамаз Авадалян, Олександр Гарбар, котрі пробивали також «в молоко».

У перерві в складі «Діназу» відбулося одразу чотири заміни, згодом ще чотири. Звичайно ж, від цього ідеальний колективний баланс господарів похитнувся і атаки команд стали обопільними. Врешті-решт на 89-й хвилині це призвело до порушення у карному майданчику вишгородців і рефері справедливо вказав на одинадцятиметрову позначку. Агродомівець Кордюк реалізував пенальті. Хороший урок на концентрацію, з якого варто робити правильні висновки.

«ДІНАЗ» (Вишгород) – «АГРОДІМ» (Бахмач) – 1:1

Голи: Марченко (16) – Кордюк (89, з пенальті).

«Діназ»: Крупниченко (Крикнін, 46), Крохмаль, Гарбар (Александровський, 88), Волошин (Чернишов, 46), Корешков (Долженко, 83), Петренко (Блазунь, 58), Ічанський (Зубленко, 62), Авдалян (Ізотов, 51), Бовтрук (Паламарчук, 58), Марченко (Бриженко, 46), Липовий (Терещенко, 46).

Наступні контрольні матч команда Володимира Бондаренко проведе з «гірниками». 20 липня в Демидові відбедуться гра «Діназ» - «Шахтар» U-19 (початок о 16 годині), а 24 липня в Щасливому вишгородці зійдуться з «Шахтарем» U-21 (час початку поєдинку буде визначено згодом).