Коли декласована «Спарта» і підбитий «Арсенал»

Середа, Жовтня 14, 2020 - 09:51

Три перемоги здобули діназівці в чемпіонаті України.

Продовжується сезон для дитячо-юнацьких команд футбольної академії «Діназу». На минулих вихідний суперниками вишгородців стали два столичних клуби «Спарта» та «Арсенал».

«Спарта» (Київ) - «Діназ-2005» – 0:7. Цей столичний представник в першій групі вищої ліги чемпіонату ДЮФЛУ свої домашні поєдинки проводить на одному з тренувальний полів у Конча Заспі. Утім, і підопічним Олександра Гончарова цей газон добре знайомий, адже вони чимало часу також на ньому проводять. Тому на адаптацію вишгородцям не потрібно було часу й вони вже в перші десять хвилин гри провели три м’ячі. Маючи й надалі повну територіальну перевагу, номінальні гості подеколи почали заграватися й надмірно демонструвати індивідуальну майстерність. Це змушувало наставника «Діназу-2005» час від часу словесно втручатися в дії своєї команди, що й дозволило забити ще чотири голи.

«Діназ-2005»: Бойко, Койніченко, Пархоменко, Дідич, Онуфрійчук, Крижановський, Саленко, Андрющенко, Могилевець, Савинець, Тихонов. Заміни: Найдьон, Білоус, Цимбал, Гончаров, Віхляєв. Голи: Тихонов – три, Білоус, Саленко, Дідич, Могилевец – по одному.

«Спарта» (Київ) - «Діназ-2007» – 0:3. Значно менший рахунок на користь діназівців було зафіксовано в двобої зі спартанцями молодших за віком діназівців. Створивши протягом зустрічі чимало гольових моментів, підопічні Олександра Гончаров забити тричі. Причому зробили це вони після нульового першого тайму. Могли засмутити суперника ще й не раз, але розтринькали свої моменти.

«Діназ-2007»: Яворський, Ручко, Аксьонов, Андрійчук, Крез, Братиця, Ковальчук, Наливайко, Самсоненко, Шосталь, Каліниченко. Заміни: Ахтирьов, Латута, Зв’ягінцев, Мартиновський, Журба, Довгань, Тинда. Голи: Ручко (два), Наливайко.

«Діназ-2004» - «Арсенал» (Київ) – 2:1. Важливі три очки вихованці Олександра Соснихина вирвали незадовго до фінального свистка, коли на 87-й хвилині Косман змусив вдруге капітулювати голкіпера киян. Хоча початок матчу був за гостями. На 15-й хвилині вони першими відкрили рахунок у цьому поєдинку. Та ще до перепочинку діназівці встановили рівновагу. Гайдук на 28-й хвилині провів м’яч у відповідь. Загалом, господарі в цьому поєдинку мали територіальну та ігрову перевагу, яка й втілилася в колективний успіх.

«Діназ-2004»: Голумб, Дубровський, Чернишов, Дебелко, Барзашвілі (Буру, 71), Михно, Воробйов (Косман, 46), Гайдук (Петренко, 90+1), Чельцов (Черкун, 90+4), Калашнік (Нижник, 71), Косянчук (Сом, 49). Голи: Гайдук (28), Косман (87) – Кочовченко (15).

«Діназ-2006» - «Арсенал» (Київ) – 0:2.  Підопічні Нікита Кривоногова та Максима Мелешко приймали одного з лідерів першої групи вищої ліги – київський «Арсенал», котрий до цього не втратив жодного очка. Вивезли гості з Лютежу перемогу і цього разу, розібравшись з діназівцями з рахунком 2:0. Вже на початку зустрічі «каноніри» зуміли відкрити рахунок, коли скористалися помилкою в обороні «Діназу-2006». Швидкий гол дозволив їм розслабитися й далі діяти ще більш розкуто та впевнено. Незадовго до перерви господарі мали шанс аби вирівняти ситуацію на полі, але не реалізували свій момент. Після короткого перепочинку перевага «Арсеналу» не зникла, утім, і в нашої команди були непогані ігрові відрізки, коли вони перехоплювали ініціативу. В одному з епізодів діназівці виконали небезпечний штрафний та голкіпер суперника парирував цей удар. А за три хвилини до фінального свистка кияни вдруге вразили ворота вишгородців й встановили остаточний рахунок зустрічі.

«Діназ-2006»: Ягуста, Шлапак (Карпук, 42), Волков, Немножко (Старчук, 48), Ліщук (Сичов, 51), Тинда, Лозовий (Рогаль, 50), Гонгальський (Делікатний, 38), Столярчук, Пчелінцев, Богдан.