Календар матчів першої ліги
В неділю «Діназ-2» проведе стартовий поєдинок першості Київської області з ««Альтісом».
Турнірні перегони в першій лізі стартують у наступні вихідні. Цього року в першості гратиме «Діназ-2» (тренер Микола Слободянюк), який потрапив до групи «Б». Стартовий поєдинок діназівці проведуть на власному полі в неділю, 23 квітня, проти ««Альтіс»у» з Копиліва. Початок зустрічі о 10 ранку.
Пропонуємо повний календар першості першої ліги.
Група «Б»: ФК «Бородянка», «Кристал» (Яготин), «Альтіс» (Копилів), «Асканія-Флора»(Калинівка), СК «Беркут-Легіон»(Бровари), «Діназ-2» (Вишгород), ФК «Іванків», ФК «Макарів».
1 тур. 22 квітня, неділя
«Діназ-2» – «Альтіс»
2 тур. 29 квітня, неділя
«Діназ-2» – «Кристал»
3 тур. 6 травня, неділя
ФК «Іванків» – Діназ-2
4 тур. 13 травня, неділя
«Діназ-2» – ФК «Бородянка»
5 тур. 27 травня, неділя
СК «Беркут-Легіон» – «Діназ-2»
6 тур. 3 червня, неділя
«Діназ-2» – ФК «Макарів»
7 тур. 10 червня, неділя
«Діназ-2» – «Асканія-Флора»
8 тур. 17 червня ,неділя
«Альтіс» – «Діназ-2»
9 тур. 24 червня, неділя
«Кристал» – «Діназ-2»
10 тур. 19 серпня ,неділя
«Діназ-2» – ФК «Іванків»
11 тур. 26 серпня ,неділя
ФК «Бородянка» – «Діназ-2»
12 тур. 2 вересня, неділя
«Діназ-2» – СК «Беркут-Легіон»
13 тур. 9 вересня, неділя
ФК «Макарів» – «Діназ-2»
14 тур. 16 вересня, неділя
«Асканія-Флора» – «Діназ-2»
ПЕРШЕ КОЛО (Група «Б»)
Базовий час початку матчів у квітні – 15:00
Перший тур. 22 квітня, неділя
1. ФК «Іванків» – ФК «Макарів»
2. «Кристал» – СК Беркут-Легіон
3. ФК «Бородянка» – Асканія-Флора
4. «Діназ-2» – «Альтіс»
Другий тур. 29 квітня, неділя
5. «Діназ-2» – «Кристал»
6. «Асканія-Флора» – ФК «Іванків»
7. ФК «Макарів» – ФК «Бородянка»
8. СК «Беркут-Легіон» – «Альтіс»
Базовий час початку матчів у травні -17:00
Третій тур. 6 травня, неділя
9. ФК «Іванків» – «Діназ-2»
10. «Кристал» – ФК «Макарів»
11. «Асканія-Флора» – «Альтіс»
12. ФК «Бородянка» – СК Беркут-Легіон
9 травня. 1/16 фіналу Кубка області.
Четвертий тур. 13 травня, неділя
13. «Кристал» – «Асканія-Флора»
14. «Діназ-2» – ФК «Бородянка»
15. СК «Беркут-Легіон» – ФК «Іванків»
16. ФК «Макарів» – «Альтіс»
19 травня. 1/8 фіналу Кубка області.
П’ятий тур. 27 травня, неділя
17. ФК «Іванків» – ФК «Бородянка»
18. «Кристал» – «Альтіс»
19. СК «Беркут-Легіон»– «Діназ-2»
20. «Асканія-Флора» – ФК «Макарів»
Базовий час початку матчів у червні – 17:00
Шостий тур. 3 червня, неділя
21. ФК «Іванків» – «Альтіс»
22. ФК «Бородянка» – «Кристал»
23. «Асканія-Флора» – СК «Беркут-Легіон»
24. «Діназ-2» – ФК «Макарів»
Сьомий тур. 10 червня, неділя
25. «Кристал» – ФК «Іванків»
26. ФК «Бородянка» – «Альтіс»
27. «Діназ-2»– Асканія-Флора
28. ФК «Макарів» – СК Беркут-Легіон
Восьмий тур. 17 червня ,неділя
29. ФК «Макарів» – ФК «Іванків»
30. СК «Беркут-Легіон» – «Кристал»
31. «Асканія-Флора» – ФК «Бородянка»
32. «Альтіс» – «Діназ-2»
Дев’ятий тур. 24 червня, неділя
33. «Кристал» – «Діназ-2»
34. ФК «Іванків» – Асканія-Флора
35. ФК «Бородянка» – ФК «Макарів»
36. «Альтіс» – СК Беркут-Легіон
Базовий час початку матчів у серпні – 17:00
Десятий тур. 19 серпня ,неділя
37. «Діназ-2» – ФК «Іванків»
38. ФК «Макарів» – «Кристал»
39. «Альтіс» – Асканія-Флора
40. СК «Беркут-Легіон» – ФК «Бородянка»
11тур. 26 серпня ,неділя
41. «Асканія-Флора» – «Кристал»
42. ФК «Бородянка» – «Діназ-2»
43. ФК «Іванків» – СК Беркут-Легіон
44. «Альтіс» – ФК «Макарів»
Базовий час початку матчів у вересні – 17:00
12 тур. 2 вересня, неділя
45. ФК «Бородянка» – ФК «Іванків»
46. «Альтіс» – «Кристал»
47. «Діназ-2» – СК «Беркут-Легіон»
48. ФК «Макарів» – Асканія-Флора
13 тур. 9 вересня, неділя
49. «Альтіс» – ФК «Іванків»
50. «Кристал» – ФК «Бородянка»
51. СК «Беркут-Легіон» – Асканія-Флора
52. ФК «Макарів» – «Діназ-2»
14 тур. 16 вересня, неділя.
53. ФК «Іванків» – «Кристал»
54. «Альтіс» – ФК «Бородянка»
55. «Асканія-Флора» – «Діназ-2»
56. СК «Беркут-Легіон» – ФК «Макарів»
Група «А»: ФК «Обухів», ««Арсенал-Мала Снітинка»» (Фастів-Фастівський район), «Здвиж» (Маковище), ВК «Система» (Васильків), «Гончарі» (Богуслав), «Динамо» (Фастів), «Колос» (Пустоварівка), «Стара Боярка» (Боярка), СК «Юніор» (Макарів).
ПЕРШЕ КОЛО (Група «А»)
Базовий час початку матчів у квітні – 15:00
Перший тур. 22 квітня, неділя
1. «Здвиж» – «Колос»
2. «Динамо» – «Гончарі»
3. СК «Юніор» – ФК «Обухів»
4. «Стара Боярка» – «Арсенал-Мала Снітинка»
Другий тур. 29 квітня, неділя
5. «Гончарі» – СК «Юніор»
6. «Колос» – «Динамо»
7. ВК «Система» – ФК «Обухів»
8. «Арсенал-М.Снітинка» – «Здвиж»
Базовий час початку матчів у травні -17:00
Третій тур. 6 травня, неділя
9. «Здвиж» – «Гончарі»
10. «Динамо» – ФК «Обухів»
11. ВК «Система» – «Арсенал-М.Снітинка»
12. «Стара Боярка» – «Колос»
9 травня. 1/16 фіналу Кубка області
Четвертий тур. 13 травня, неділя
13. ФК «Обухів» – «Здвиж»
14. «Стара Боярка» – «Гончарі»
15. «Арсенал-М.Снітинка» – СК «Юніор»
16.»Колос» – ВК «Система»
19 травня, субота. 1/8 фіналу Кубка області
П’ятий тур. 20 травня, неділя
17. СК «Юніор» – «Колос»
18. «Динамо» – ВК «Система»
19. «Здвиж» – «Стара Боярка»
20. «Гончарі» – «Арсенал-М.Снітинка»
Шостий тур. 27 травня, неділя
21. «Здвиж» – ВК «Система»
22. «Арсенал-М.Снітинка» – «Динамо»
23. «Колос» – ФК «Обухів»
24. СК «Юніор» – «Стара Боярка»
Базовий початок матчів у червні – 17:00
Сьомий тур. 3 червня, неділя
25. СК «Юніор» – «Здвиж»
26. «Стара Боярка» – «Динамо»
27. ФК «Обухів» – «Арсенал-М.Снітинка»
28. ВК «Система» – «Гончарі»
Восьмий тур. 10 червня, неділя
29. ВК «Система» – «Стара Боярка»
30. «Динамо» – СК «Юніор»
31. «Гончарі» – ФК «Обухів»
32. «Арсенал-М.Снітинка» – «Колос»
Дев’ятий тур. 17 червня, неділя.
33. ФК «Обухів» – «Стара Боярка»
34. «Здвиж» – «Динамо»
35. «Гончарі» – «Колос»
36. СК «Юніор» – ВК «Система»
Десятий тур. 24 червня, неділя
37. «Арсенал-М.Снітинка» – «Стара Боярка»
38. «Колос» – «Здвиж»
39. ФК «Обухів» – СК Юніор
40. «Гончарі» – «Динамо»
11 тур. 28 червня, неділя
41. «Динамо» – «Колос»
42. СК «Юніор» – «Гончарі»
43. ФК «Обухів» – ВК «Система»
44. «Здвиж» – «Арсенал-М.Снітинка»
Базовий початок матчів у серпні – 17:00
12 тур. 5 серпня, неділя
45. «Гончарі» – «Здвиж»
46. ФК «Обухів» – «Динамо»
47. «Арсенал-М.Снітинка» – ВК «Система»
48. «Колос» – «Стара Боярка»
13 тур. 12 серпня, неділя
49. «Здвиж»– ФК «Обухів»
50. СК «Юніор» – Арсенал-М.Снітинка
51. «Гончарі» – «Стара Боярка»
52. «ВК «Система» – «Колос»
14 тур. 19 серпня, неділя
53. «Колос» – СК «Юніор»
54. ВК «Система» – «Динамо»
55. «Стара Боярка» – «Здвиж»
56. «Арсенал-М.Снітинка» – «Гончарі»
15 тур. 26 серпня, неділя
57. ВК «Система» – «Здвиж»
58. «Динамо» – Арсенал-М.Снітинка
59. ФК «Обухів» – «Колос»
60. «Стара Боярка» – СК «Юніор»
Базовий час початку матчів у вересні – 17:00
16 тур. 2 вересня, неділя
61. «Здвиж» – СК «Юніор»
62. «Динамо» – «Стара Боярка»
63. «Арсенал-М.Снітинка» – ФК «Обухів»
64. «Гончарі» – ВК «Система»
17 тур. 9 вересня, неділя
65. «Стара Боярка» – ВК «Система»
66. СК «Юніор» – «Динамо»
67. ФК «Обухів» – «Гончарі»
68. «Колос» – «Арсенал-М.Снітинка»
18 тур. 16 вересня, неділя
69. «Стара Боярка» – ФК «Обухів»
70. «Динамо» – «Здвиж»
71. «Колос» – «Гончарі»
72. ВК «Система» – СК «Юніор»
2 етап. Ігрові дні
23,30 вересня,
7,14,21,28 жовтня,
4,11 листопада
Коментувати: