Календар чемпіонату Київської області. Вища ліга
В суботу, 6 квітня, в регіоні стартує новий футбольний сезон.
Всі учасники турніру
- Авангард (Бзів)
- Діназ-2 (Вишгород)
- Патріот (Баришівський р-н)
- Джуніорс (Шпитьки)
- Межигір’я (Нові Петрівці)
- Меліоратор (Буча)
- ДГ Шевченківське (Денихівка)
- Десна (Погреби)
- Сокіл (Михайлівка-Рубежівка)
- Любомир (Ставище)
- ФК Бровари
- Асканія-Флора (Калинівка)
- Беркут-Легіон (Бровари)
- Кудрівка (Ірпінь)
КАЛЕНДАР МАТЧІВ «ДІНАЗУ-2»
ПЕРШЕ КОЛО
1 тур, 6 квітня
Діназ-2 – Любомир
2 тур, 13 квітня
Сокіл – Діназ-2
3 тур, 20 квітня
Діназ-2 – Патріот
4 тур, 27 квітня
Діназ-2 – Кудрівка
5 тур, 1 травня
Джуніорс – Діназ-2
6 тур, 4 травня
Діназ-2 – Асканія-Флора
7 тур, 8 травня
ФК Бровари – Діназ-2
8 тур, 11 травня
Беркут-Легіон – Діназ-2
9 тур, 18 травня
Діназ-2 – Меліоратор
10 тур, 1 червня
Десна – Діназ-2
11 тур, 8 червня
Діназ-2 – Авангард
12 тур, 15 червня
Межигір’я – Діназ-2
13 тур, 22 червня
Діназ-2 – ДГ Шевченківське
ДРУГЕ КОЛО
14 тур, 17 серпня
Любомир – Діназ-2
15 тур, 24 серпня
Діназ-2 – Сокіл
16 тур, 31 серпня
Патріот – Діназ-2
17 тур, 7 вересня
Кудрівка – Діназ-2
18 тур, 14 вересня
Діназ-2 – Джуніорс
19 тур, 21 вересня
Асканія-Флора – Діназ-2
20 тур, 28 вересня
Діназ-2 – ФК Бровари
21 тур, 5 жовтня
Діназ-2 – Беркут-Легіон
22 тур, 12 жовтня
Меліоратор – Діназ-2
23 тур, 19 жовтня
Діназ-2 – Десна
24 тур, 26 жовтня
Авангард – Діназ-2
25 тур, 2 листопада
Діназ-2 – Межигір’я
26 тур, 9 листопада
ДГ Шевченківське – Діназ-2
КАЛЕНДАР ВСІХ МАТЧІВ
ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ВИЩА ЛІГА
Перше коло. 6 квітня – 22 червня
Початок матчів у квітні – 15:00
Перший тур. 6 квітня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
1 |
Кудрівка |
|
ФК Бровари |
|
2 |
Десна |
|
Авангард |
|
3 |
Джуніорс |
|
Патріот |
|
4 |
Межигір’я |
|
Меліоратор |
|
5 |
Сокіл |
|
Асканія – Флора |
|
6 |
Беркут-Легіон |
|
ДГ Шевченківське |
|
7 |
Діназ -2 |
|
Любомир |
|
Другий тур. 13 квітня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
8 |
ФК Бровари |
|
Авангард |
14.04. |
9 |
Джуніорс |
|
Кудрівка |
|
10 |
Межигір’я |
|
Десна |
|
11 |
Асканія – Флора |
|
Патріот |
|
12 |
ДГ Шевченківське |
|
Меліоратор |
|
13 |
Сокіл |
|
Діназ – 2 |
|
14 |
Любомир |
|
Беркут – Легіон |
|
Третій тур. 20 квітня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
15 |
Джуніорс |
|
ФК Бровари |
|
16 |
Авангард |
|
Межигір’я |
21.04. |
17 |
Кудрівка |
|
Асканія – Флора |
|
18 |
Десна |
|
ДГ Шевченківське |
|
19 |
Діназ-2 |
|
Патріот |
|
20 |
Меліоратор |
|
Любомир |
|
21 |
Беркут-Легіон |
|
Сокіл |
|
Четвертий тур. 27 квітня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
22 |
ФК Бровари |
|
Межигір’я |
|
23 |
Асканія – Флора |
|
Джуніорс |
|
24 |
ДГ Шевченківське |
|
Авангард |
|
25 |
Діназ -2 |
|
Кудрівка |
|
26 |
Любомир |
|
Десна |
|
27 |
Патріот |
|
Беркут – Легіон |
|
28 |
Сокіл |
|
Меліоратор |
|
Початок матчів у квітні – 15:00
П’ятий тур. 1 травня, середа
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
29 |
ФК Бровари |
|
Асканія-Флора |
|
30 |
Межигір’я |
|
ДГ Шевченківське |
|
31 |
Джуніорс |
|
Діназ -2 |
|
32 |
Авангард |
|
Любомир |
|
33 |
Кудрівка |
|
Беркут-Легіон |
|
34 |
Десна |
|
Сокіл |
|
35 |
Меліоратор |
|
Патріот |
|
Матч Авангард – Любомир – дата буде визначена пізніше!
Шостий тур. 4 травня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
36 |
ДГ Шевченківське |
|
ФК Бровари |
|
37 |
Діназ -2 |
|
Асканія – Флора |
|
38 |
Любомир |
|
Межигір’я |
|
39 |
Беркут-Легіон |
|
Джуніорс |
|
40 |
Сокіл |
|
Авангард |
05.05. |
41 |
Меліоратор |
|
Кудрівка |
|
42 |
Патріот |
|
Десна |
|
Сьомий тур. 8 травня, середа
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
43 |
ФК Бровари |
|
Діназ-2 |
|
44 |
ДГ Шевченківське |
|
Любомир |
|
45 |
Асканія – Флора |
|
Беркут-Легіон |
|
46 |
Межигір’я |
|
Сокіл |
|
47 |
Джуніорс |
|
Меліоратор |
|
48 |
Авангард |
|
Патріот |
|
49 |
Кудрівка |
|
Десна |
|
Кубок області. Перший раунд (команди першої ліги). 9 травня, четвер
Восьмий тур. 11 травня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
50 |
Любомир |
|
ФК Бровари |
|
51 |
Беркут-Легіон |
|
Діназ-2 |
|
52 |
Сокіл |
|
ДГ Шевченківське |
|
53 |
Меліоратор |
|
Асканія-Флора |
|
54 |
Патріот |
|
Межигір’я |
|
55 |
Десна |
|
Джуніорс |
|
56 |
Авангард |
|
Кудрівка |
|
Дев’ятий тур. 18 травня, субота.
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
57 |
Беркут-Легіон |
|
ФК Бровари |
|
58 |
Любомир |
|
Сокіл |
|
59 |
Діназ -2 |
|
Меліоратор |
|
60 |
ДГ Шевченківське |
|
Патріот |
|
61 |
Асканія-Флора |
|
Десна |
|
62 |
Кудрівка |
|
Межигір’я |
|
63 |
Джуніорс |
|
Авангард |
|
Кубок області. 1/8 фіналу. 25 травня, субота
Початок матчів у червні – 17:00
Десятий тур. 1 червня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
64 |
ФК Бровари |
|
Сокіл |
|
65 |
Меліоратор |
|
Беркут – Легіон |
|
66 |
Патріот |
|
Любомир |
|
67 |
Десна |
|
Діназ -2 |
|
68 |
Кудрівка |
|
ДГ Шевченківське |
|
69 |
Авангард |
|
Асканія – Флора |
02.06. |
70 |
Межигір’я |
|
Джуніорс |
|
11-й тур. 8 червня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
71 |
Меліоратор |
|
ФК Бровари |
|
72 |
Сокіл |
|
Патріот |
|
73 |
Беркут – Легіон |
|
Десна |
|
74 |
Любомир |
|
Кудрівка |
|
75 |
Діназ -2 |
|
Авангард |
|
76 |
ДГ Шевченківське |
|
Джуніорс |
|
77 |
Асканія – Флора |
|
Межигір’я |
|
12-й тур. 15 червня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
78 |
ФК Бровари |
|
Патріот |
|
79 |
Десна |
|
Меліоратор |
|
80 |
Кудрівка |
|
Сокіл |
|
81 |
Авангард |
|
Беркут – Легіон |
|
82 |
Джуніорс |
|
Любомир |
|
83 |
Межигір’я |
|
Діназ – 2 |
|
84 |
ДГ Шевченківське |
|
Асканія – Флора |
|
13-й тур. 22 червня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
85 |
ФК Бровари |
|
Десна |
|
86 |
Патріот |
|
Кудрівка |
|
87 |
Меліоратор |
|
Авангард |
|
88 |
Сокіл |
|
Джуніорс |
|
89 |
Межигір’я |
|
Беркут – Легіон |
|
90 |
Любомир |
|
Асканія – Флора |
|
91 |
Діназ -2 |
|
ДГ Шевченківське |
|
Кубок області. 29 червня, субота. Чвертьфінал
ДРУГЕ КОЛО. 17 серпня – 9 листопада
Початок матчів у серпні – 17:00
Півфінал Кубка області. 10 серпня, субота
14-й тур. 17 серпня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
92 |
ФК Бровари |
|
Кудрівка |
|
93 |
Авангард |
|
Десна |
|
94 |
Патріот |
|
Джуніорс |
|
95 |
Меліоратор |
|
Межигір’я |
|
96 |
Асканія – Флора |
|
Сокіл |
|
97 |
ДГ Шевченківське |
|
Беркут – Легіон |
|
98 |
Любомир |
|
Діназ -2 |
|
15-й тур. 24 серпня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
99 |
Авангард |
|
ФК Бровари |
|
100 |
Кудрівка |
|
Джуніорс |
|
101 |
Десна |
|
Межигір’я |
|
102 |
Патріот |
|
Асканія-Флора |
|
103 |
Меліоратор |
|
ДГ Шевченківське |
|
104 |
Діназ-2 |
|
Сокіл |
|
105 |
Беркут-Легіон |
|
Любомир |
|
Увага! Фіналісти Кубка області свої матчі 15-го туру проведуть 4 вересня, середа
Фінал Кубка області. 24-26 серпня (за призначенням)
16-й тур. 31 серпня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
106 |
ФК Бровари |
|
Джуніорс |
|
107 |
Межигір’я |
|
Авангард |
|
108 |
Асканія – Флора |
|
Кудрівка |
|
109 |
ДГ Шевченківське |
|
Десна |
|
110 |
Патріот |
|
Діназ -2 |
|
111 |
Любомир |
|
Меліоратор |
|
112 |
Сокіл |
|
Беркут – Легіон |
|
Початок матчів у вересні – 16:00
17-й тур. 7 вересня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
113 |
Межигір’я |
|
ФК Бровари |
|
114 |
Джуніорс |
|
Асканія-Флора |
|
115 |
Авангард |
|
ДГ Шевченківське |
|
116 |
Кудрівка |
|
Діназ-2 |
|
117 |
Десна |
|
Любомир |
|
118 |
Беркут-Легіон |
|
Патріот |
|
119 |
Меліоратор |
|
Сокіл |
|
18-й тур. 14 вересня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
120 |
Асканія-Флора |
|
ФК Бровари |
|
121 |
ДГ Шевченківське |
|
Межигір’я |
|
122 |
Діназ -2 |
|
Джуніорс |
|
123 |
Любомир |
|
Авангард |
|
124 |
Беркут – Легіон |
|
Кудрівка |
|
125 |
Сокіл |
|
Десна |
|
126 |
Патріот |
|
Меліоратор |
|
19-й тур. 21 вересня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
127 |
ФК Бровари |
|
ДГ Шевченківське |
|
128 |
Асканія – Флора |
|
Діназ -2 |
|
129 |
Межигір’я |
|
Любомир |
|
130 |
Джуніорс |
|
Беркут – Легіон |
|
131 |
Авангард |
|
Сокіл |
|
132 |
Кудрівка |
|
Меліоратор |
|
133 |
Десна |
|
Патріот |
|
20-й тур. 28 вересня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
134 |
Діназ -2 |
|
ФК Бровари |
|
135 |
Любомир |
|
ДГ Шевченківське |
|
136 |
Беркут – Легіон |
|
Асканія – Флора |
|
137 |
Сокіл |
|
Межигір’я |
|
138 |
Меліоратор |
|
Джуніорс |
|
139 |
Патріот |
|
Авангард |
|
140 |
Десна |
|
Кудрівка |
|
Початок матчів у жовтні – 15:00
21-й тур. 5 жовтня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
141 |
ФК Бровари |
|
Любомир |
|
142 |
Діназ -2 |
|
Беркут – Легіон |
|
143 |
ДГ Шевченківське |
|
Сокіл |
|
144 |
Асканія – Флора |
|
Меліоратор |
|
145 |
Межигір’я |
|
Патріот |
|
146 |
Джуніорс |
|
Десна |
|
147 |
Кудрівка |
|
Авангард |
|
22-й тур. 12 жовтня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
148 |
ФК Бровари |
|
Беркут – Легіон |
|
149 |
Сокіл |
|
Любомир |
|
150 |
Меліоратор |
|
Діназ -2 |
|
151 |
Патріот |
|
ДГ Шевченківське |
|
152 |
Десна |
|
Асканія – Флора |
|
153 |
Межигір’я |
|
Кудрівка |
|
154 |
Авангард |
|
Джуніорс |
|
23-й тур. 19 жовтня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
155 |
Сокіл |
|
ФК Бровари |
|
156 |
Беркут-Легіон |
|
Меліоратор |
|
157 |
Любомир |
|
Патріот |
|
158 |
Діназ -2 |
|
Десна |
|
159 |
ДГ Шевченківське |
|
Кудрівка |
|
160 |
Асканія-Флора |
|
Авангард |
|
161 |
Джуніорс |
|
Межигір’я |
|
24-й тур. 26 жовтня, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
162 |
ФК Бровари |
|
Меліоратор |
|
163 |
Патріот |
|
Сокіл |
|
164 |
Десна |
|
Беркут – Легіон |
|
165 |
Кудрівка |
|
Любомир |
|
166 |
Авангард |
|
Діназ -2 |
|
167 |
Джуніорс |
|
ДГ Шевченківське |
|
168 |
Межигір’я |
|
Асканія – Флора |
|
Початок матчів у листопаді – 14:00
25-й тур. 2 листопада, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
169 |
Патріот |
|
ФК Бровари |
|
170 |
Меліоратор |
|
Десна |
|
171 |
Сокіл |
|
Кудрівка |
|
172 |
Беркут – Легіон |
|
Авангард |
|
173 |
Любомир |
|
Джуніорс |
|
174 |
Діназ -2 |
|
Межигір’я |
|
175 |
Асканія – Флора |
|
ДГ Шевченківське |
|
26-й тур. 9 листопада, субота
№ |
Команда |
Рахунок |
Команда |
дата |
176 |
Десна |
|
ФК Бровари |
|
177 |
Кудрівка |
|
Патріот |
|
178 |
Авангард |
|
Меліоратор |
|
179 |
Джуніорс |
|
Сокіл |
|
180 |
Беркут – Легіон |
|
Межигір’я |
|
181 |
Асканія – Флора |
|
Любомир |
|
182 |
ДГ Шевченківське |
|
Діназ -2 |
|
16 листопада, субота; 23 листопада, субота
Золотий матч (за потреби). Суперкубок області
Коментувати: