Із Броварів повернулися з розгромною поразкою

Понеділок, Вересня 29, 2014 - 12:10

Поєдинок у Броварах із місцевою командою виявився вкрай невдалим для нашої команди.

Матч із господарями підопічні Михайла Стельмаха розпочали дуже впевнено відразу заволодівши ігровою ініціативою. На жаль, повністю проявити усі свої можливості гравцям «Діназу» завадив стан поля у Броварах, до якого швидше пристосувались господарі.

Рівна гра у першій половині скінчилася для нашої команди неприємностями. Перед самим свистком на перерву, господарі заробили одинадцятиметровий удар, який спокійно реалізував нападник броварчан.

Пропущений м’яч у роздягальню звичайно вплинув психологічно на наших гравців, тому у другому таймі «діназівці» в принципі не мали шансів, щоб зрівняти рахунок. Варто відзначити, що за весь поєдинок підопічні Стельмаха мали лише два більш менш гострих моменти: удар головою впритул від Ярослава Матвіїва та удар Євгена Морозко.

В той же час, господарі використали усі свої моменти ще двічі засмутивши Всеволода Романенка.

Отож, 3:0 і бровар чани наздогнали нашу команду у турнірній таблиці і тепер перемога у наступному турі з ФК «Бориспіль» є обов’язковою вимогою для наших гравців.