Гравець «Діназу» достроково залишив поле

Понеділок, Вересня 30, 2019 - 20:45

У Сергія Русьяна діагностували потрійний перелом гомілкостопу.

На початку другого тайму матчу «Оболонь-Бровар-2» - «Діназ» в центрі поля біля бокової лінії стався інцидент, котрий обернувся складною травмою для півзахисника «Діназу» Сергія Русьяна. У простій ситуації хавбек «Оболонь-Бровар-2» Богдан Покойовий, не встигаючи перекрити зону, пішов прямою ногою в грубий підкат, таким чином зваливши гравця «Діназу». Русьян в перший момент навіть не зрозумів, що сталося і спробував піднятися й повернутися на поле. Але тут же звалився, немов підкошений. Після негайної допомоги лікарів команди він залишив поле, а замість нього вийшов Артем Марченко. Невдовзі каретою швидкої допомоги Сергій був відправлений до лікарні у супроводі медпрацівника клубу. Більш детальне обстеження та рентген діагностували потрійний перелом гомілкостопу в Сергія Русьяна. Тимчасово гравцю «Діназу» наклали лангет, а завтра проведуть операцію в клініці.

Нам вдалося трішки поспілкуватися з ним після перших нагальних процедур.

«Ситуація невтішна, але впадати у відчай не збираюся, - сказав Сергій Русьян. – Тим паче, що вся команда пише й підтримує. Також написав Богдан Покойовий. Підтримав і сказав, що все це ненавмисно. Сам це розумію і зла не тримаю. Тим паче, що ми непогані друзі поза полем. Дякую і всім вболівальникам, які переживають і підтримують. Все буде добре. Чекайте швидкого повернення».

До речі, сам Богдан Покойовий на 72-й хвилині отримав друге попередження і достроково пішов з поля, залишивши команду вдев‘ятьох. І в кінці матчу «Оболонь-Бровар-2» не стримала тиску «Діназу».

 

Коментувати:

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Наші партнери