Гольова злива під осіннім дощем
Вишгородці зазнали першої поразки в сезоні.
«ДІНАЗ» (Вишгород) – «ЕПІЦЕНТР» (Кам’янець-Подільський) – 1:3
Голи: Вакуленко (3) ‒ Гірний (6, 59, з пенальті), Пучковський (83).
«Діназ»: Солдатенко, Літвінов, Духота, Ічанський, Волошин, Богунов (Чуквуемеке, 85), Білоус, Куліш (Клименко, 66), Мораренко (Кіріченко, 66), Вакуленко, Гарнага.
«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда, Григоращук, Мороз, Шевченко, Чепелюк, Беженар (Костенко, 90+2), Миронюк (Глущук, 66), Пучковський (Кристін, 88), Барбоса (Стень, 46), Гірний (Буряк, 66).
Арбітр – О.Кальонов (Івано-Франківськ), Асистенти – А.Ялов, А.Семенов (обидва - Дніпро). Четвертий арбітр – А.Михайлюк (Київ). Спостерігач арбітражу – В.Криницький (Рівне).
10 вересня 2022 року. Демидів. Стадіон «Діназ».
Негода, котра у ці вихідні прийшла на Україну, внесла свої корективи в поєдинок. Вже на 3-й хвилині несильний удар Олега Вакуленко з правого кута карного майданчику «Епіцентру» та рикошет від захисника призвів до першого успіху в матчі. Шкіряна куля шмигнула у ближній кут, залишивши «з носом» голкіпера Сергія Чорнобая, котрий вже рвонув вправо, щоб захистити дальній кут. Утім, як виявилося згодом, це була єдина невимушена помилка стража воріт «Епіцентру». Бо далі забивали тільки хлопці з Хмельниччини.
Не встигли у діназівців вщухнути радісні емоції, як рахунок на табло став рівним. За дві хвилини гості організували швидку атаку і після прострілу Євгена Шевченко воротаря «Діназу» Вадима Солдатенко на мить випередив форвард Максим Гірний та переправив м’яч в сітку.
Початок був багатообіцяючим. І хоча наступних голів довелося чекати більше п’ятдесяти хвилин, на полі розгорнулася цікава битва з постійними атаками то на одні, то на інші ворота. От тільки гравці обох команд не часто били по воротах здалеку, більше покладаючись на технічне завершення своїх атак. За таких погодних умов це було трішки дивно.
На 16-й хвилині спробував поцілити під поперечину Максим Куліш, але його удар вийшов прямо по центру воріт і Сергію Чернобаю не складно було перекинути м’яч на кутовий. Невдовзі Куліш так накрутив захисників «Епіцентру» у їх карному майданчику, що Степан Григоращук у падінні зачепив м’яч рукою. Арбітр не став трактувати це, як порушення правил і не призначив пенальті. Було ще кілька спроб хавбека «Діназу» забити, але снаряд летів повз ціль. Мабуть найбільш небезпечним у господарів був гарматний постріл Андрія Волошина на 44-й хвилині, коли він пробив майже від центральної лінії. У стрибку голкіпер хмельницького клубу перевів м’яч на кутовий.
В свою чергу в актив «Епіцентру» варто занести удар Андрія Беженара. М’яч пролетів мимо, але партнери отримали прочухана від Вадима Солдатенко за те, що дозволили супернику це зробити. З лави запасних свого голкіпера підтримав і Олександр Головко. В цілому ж намагання команд розіграти атаки до вірного в першому таймі більше до успіху не призвели.
Зате влетіло два м’ячі по перерві. Обидва у ворота «Діназу». Спершу арбітр призначив пенальті, вбачаючи порушення з боку Вадима Солдатенко (його чітко реалізував Максим Гірний, оформивши дубль). А незадовго до фінального свистка відзначився Тарас Пучковський, коли після подачі від кутового животом заніс м’яч у пусті ворота.
«Діназу» у завершальні хвилини не вистачило сил аби організувати потужний штурм воріт гостей. За такої важкої погоди це цілком зрозуміло, адже сил у грі було віддано чимало. Таким чином, вишгородцям не вдалося перервати неприємну для себе серію поразок від «Епіцентру». Тепер у команди є тиждень аби підготуватися до наступного непростого протистояння з львівськими «Карпатами», яке відбудеться в Демидові 18 вересня.



















Коментувати: