Гольова феєрія «Діназу» U-17 у Вінниці

Неділя, Березня 11, 2018 - 08:30
, ,

Вишгородці претендують на головний трофей «Кубку «Прем’єр-Ниви».

В суботу «Діназ» U-17 (тренер Андрій Гірча) провів у Вінниці два матчі «Кубку «Прем’єр-Ниви». Першим суперником нашої команди став «BRW-ВІК» з Володимир-Волинського. Цей колектив минулого сезону досить вдало виступив у вищій лізі юнацького чемпіонату України, посівши третє місце в четвертій групі. Отож, очікувалося, що поєдинок буде напруженим і бойовим.

З перших хвилин на полі розгорнулася боротьба за центр поля, обидві команди почергово володіли м’ячем і намагалися прорватися до воріт суперника. Але захисники надійно оберігали всі підступи до карних майданчиків. Прикрий епізод стався в середині першого тайму. Ліквідовуючи атаку «BRW-ВІК», Ізотов вступив у відбір і невдало приземлився – лікар констатував пошкодження зв’язки ноги.

В другому таймі діназівці все ж таки були ближчими до перемоги. Клименко, котрий з’явився на заміну, спочатку скористався помилкою захисників волинян і вийшов на побачення з голкіпером. Та переграти стража воріт так і не зумів. За кілька хвилин він замикав флангову передачу партнера потужним ударом – шкіряна куля в лічених сантиметрах прошмигнула повз стійку. Під завісу матчу перемогу для «Діназу» U-17 міг вирвати Марчук, але з вбивчої позиції також не потрапив у ціль. В результаті фінальний свисток зафіксував нічию - 0:0.

Склад діназівців: Солонуха, Подоль, Ізотов (Панасюк, 15), Кабиш, Сіволапов, Канавін, Жовтенко, Негінський (Науменко, 45), Слободянюк (Клименко, 31), Гайдейчук, Марчук. Запасні: Рачеєв, Скапенко.

«Обидві команди продемонстрували хороший, якісний футбол, - говорить Андрій Гірча. – З перших хвилин включили високі швидкості й не знижували оберти до фінального свистка. Гадаю, що трішки ближчими до перемоги все ж таки були ми, але створивши в другому тайму кілька гострих моментів, так і не реалізували жодного».

Відпочивши дві години, діназівці вийшли на другий поєдинок ігрового дня. На цей раз на стадіоні «Хімік» вони зустрілися з ФК «Бердичів». Команди порадували великою кількістю голів (дев’ять) і в цій перестрілці успіх прийшов до «Діназу» U-17, котрий здобув впевнену перемогу з рахунком 6:3. Вишгородці повністю контролювали хід матчу, що дозволило тренеру Андрію Гірчі трішки навіть поекспериментувати зі складом. В результаті в другому таймі номінальний голкіпер Солонуха залишив ворота і був переведений на позицію… форварда. Саме йому й випала честь поставити дві завершальні крапки в цій битві.

Склад команди: Солонуха (Негінський, 50), Подоль, Кабиш (Слободянюк, 31), Нешінський (Марчук, 36), Сіволапов (Канавін, 36), Гайдейчук (Жовтенко, 36), Клименко, Панасюк (Солонуха, 50), Скапенко, Науменко, Рачеєв. Голи: Клименко (6), Негінський (15), Гайдейчук (21), Слободянюк (52), Солонуха (57, 62).

«В цьому матчі надав можливість повноцінно зіграти всім, - підсумував Андрій Гірча. – Потрібно було розподілити навантаження рівномірно на всіх. В цій грі пішов також на експерименти і перемістив деяких футболістів на незвичні для них позиції. Вони впоралися гідно і команда впевнено довела матч до загальної перемоги».

В неділю «Діназ» U-17 проведе завершальний поєдинок на турнірі. Опонентом вишгородців стане вінницька «Прем’єр-Нива», безумовний фаворит змагань. Початок матчу о 10.30. Одразу після нього наша команда вирушить додому.