Голепад в Ірпіні та майже повна засуха в Бучі

Субота, Липня 13, 2019 - 19:29

Наша команда відіграла одразу два контрольні спаринги.

Насиченою видалася субота для «Діназу». Підопічні Володимира Бондаренко провели одразу два товариські матчі. Вранці команда, до складу котрої ввійшли гравці, які мали не менше ігрової практики та ті, хто перебуває на перегляді, відправилися до Ірпіня, де на штучному газоні стадіону «Чемпіон» зустрілися з ковалівським «Колосом» U-17. Ця команда готується до дебюту в турнірі УПЛ для дев’ятнадцятирічних, тому в її складі було чимало старших за віком гравців та тих хто приїхав на оглядини. І вже в перші тридцять хвилини амбіції молоді дали несподівані результати – вони п’ять разів засмучували оборону «Діназу». Та все ж таки прийшовши до тями, вишгородці зуміли до перерви сквитати два голи, а після відпочинку так розігралися, що встановили повну рівновагу в матчі – 6:6.

У другій половині дня номінально основний склад «Діназу» зустрівся з «Оболонь-Бровар», у складі котрої виступали переважно гравці другої команди, хоча було й кілька виконавців з першої. Вже на початку поєдинку «пивовари» скористали неузгодженістю в обороні суперника й відкрили рахунок. Та більше вишгородці не дозволили забивати. В середині ж другого тайму підопічні Володимира Бондаренко мали чудовий шанс відзначитися, але Артем Марченко не реалізував пенальті. Незадовго до фінального свистка діназівці розірвали правий фланг оборони киян й спрямували м’яч в сітку, але асистент головного судді зафіксував офсайд. Хоча багато хто говорить, що Сергій Ічанський віддавав гольову передачу трішки назад, а це аж ніяк не «поза грою». Наш півзахисник так емоційно доводив цей факт  арбітру, що побачив перед собою червоне світло. Утім, вилучення було з правом заміни, як і в першому таймі, коли межі поля через грубість залишив гравець «Оболонь-Бровар». Попри поразку, наставники «Діназу» залишилися задоволені діями команди, котра набирає хід напередодні старту чемпіонату.

«КОЛОС» U-17 (Ковалівка) - «ДІНАЗ» (Вишгород) – 6:6

Голи у складі «Діназу»: Чернишов, Паламарчук, Зубленко та два гравці, котрі перебувають на перегляді.

«ОБОЛОНЬ-БРОВАР» (Київ) – «ДІНАЗ» (Вишгород) – 1:0

Гол: Рафальський (10).